UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALİŞAN'A VELİLERDEN TEPKİ! ‘YÜKSEK SESLE İTİRAZ ETTİLER' İDDİASI

Alişan, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarına sahip çıkıyor. Ünlü şarkıcı, yeğenlerini okuldan bile almaya kendisi gidiyor. Ancak Alişan'ın geçtiğimiz günlerde okul önündeki bir hareketinin, diğer velilerin tepkisine neden olduğu iddia edildi.

ALİŞAN'A VELİLERDEN TEPKİ! ‘YÜKSEK SESLE İTİRAZ ETTİLER' İDDİASI

Temmuz 2021'de aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, kendisine emanet edilen yeğenlerine kol kanat germeye devam ediyor.

"Onlar artık benim çocuklarım" diyen Alişan, söylediğini de yapıyor ve yeğenleriyle yakından ilgileniyor. Hatta aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp alıyor.

OKUL ÖNÜNDE YER TUTULDU!

Medyatava'nın özel haberine göre; bu tavrıyla takdir toplayan Alişan, ne var ki geçtiğimiz günlerde yaptığı bir hareketle diğer velilerden tepki gördü.

Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent'teki bir özel okulun hemen önünde kuka konarak yer tutulduğunu gören veliler, bu duruma tepki gösterdi.

Servis araçları ve anne babaların araçları nedeniyle bölgede kimse araba park edecek yer bulamazken, kapının önündeki yerin kimin için tutulduğunu sorgulayan veliler, daha sonra o yere Alişan'ın özel aracıyla gelip park ettiğini gördüler.

ŞOFÖRÜNE UYARI

Yerin Alişan'ın şoförü tarafından tutulduğu ve daha sonra şarkıcının geldiğini öğrenen veliler, yüksek sesle bu duruma itiraz ettiler. Arabasının içinde bulunan Alişan, tepkilerin çoğalması üzerine okul önünden aracıyla uzaklaştı.

Yaşanan bu olaydan sonraki günlerde Alişan’ın, velilerin 'park' eleştirilerini dikkate aldığı ve şoförüne okul önünde artık yer tutturmadığı görüldü.

"BENİM ARTIK DÖRT ÇOCUĞUM VAR"

Alişan, koronavirüsten kaybettiği kardeşi ikinci kez baba olduğunda bu pozu vermişti. Alişan'ın bir oğlu ve bir kızı var, şimdi kaybettiği kardeşinin iki kızına da babalık yapıyor, "Benim artık 4 çocuğum var" diyor.

 

 

 

Son Güncelleme: 16.10.2021 19:22:44
ETİKETLERalişan  okul  selçuk tektaş