UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEZEN AKSU'YA KAMYONET DOLUSU ÇİÇEK

67’nci yaş gününü geçtiğimiz hafta kutlayan Sezen Aksu’nun gelin adayı Alina Boz, Minik Serçe'yi gecikmeli de olsa sevgilisi Mithat Can Özer’le kutlamaya gitti. Müstakbel kayınvalidesinin doğum günü için Akyarlar’da kiraladığı evin yolunu tutan Alina Boz'un sevgilisiyle birlikte hediye aldığı görüldü. Aksu'nun evinin bahçesine kamyonetle gelen çiçek akılları karıştırdı.

SEZEN AKSU'YA KAMYONET DOLUSU ÇİÇEK

Son olarak 'Maraşlı' ve 'Aşk 101' dizileriyle ekranlara gelen Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le, Minik Serçe'nin Akyarlar'daki evinin önünde görüntülendi.

Sezen Aksu, geçtiğimiz günlerde 67 yaşına girdi. Doğum gününde Sezen Aksu için evinin bahçesine kamyonetle gelen çiçek akılları karıştırdı. Yollayan kişi ise merak konusu oldu.

Müstakbel kayınvalidesinin doğum günü için Akyarlar’da kiraladığı evin yolunu tutan Alina Boz'un, sevgilisi Mithat Can Özer’le hediye aldığı görüldü. Aksu’nun evine giren Boz, yarım saat sonra duş alıp aracına yöneldi.

Başına bağladığı havlu ile aracının bagajını açan oyuncunun, saçlarını tarayıp makyaj yaptığı görüldü. Aracının bagajını gardıropa çevirdiği görülen Alina Boz, Sezen Aksu ve sevgilisi Mithatcan Özer’le keyifli bir akşam geçirdi.

Sezen Aksu’nun koronavirüs korkusu yüzünden en yakınları haricinde eve kimseyi kabul etmediği ve evden dışarı adım atmadığı öğrenildi.

Son Güncelleme: 28.07.2021 09:38:41
ETİKETLERsezen aksu