UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Normalleşme sürecinin başlamasıyla Çeşme'ye tatile giden Beyazıt Öztürk, önceki gün Alaçatı'da görüntülendi. Yaz sezonu için beyaz bir taş ev kiralayan sunucu, gazetecilerin sorularını cevapladı.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Pandemi sürecini değerlendiren Öztürk, tatili kendinden ziyade annesi için organize ettiğini dile getirdi.

Evde kaldığı günlerde neler yaptığını anlatan Öztürk, “Başta herkes gibi kafamda bir soru işareti vardı. Yemek yapıyoruz. Dizi seyrediyoruz sonradan o islerinde öyle olmadığı ortaya çıktı. Kadınların neler çektiğini anladık. Onun için de sıkıntılı bir dönem oldu. Bizim için değil ama Allah'a şükür olan var olmayan var. Bu nedenle zorlu bir dönem oldu. Neyse ki şimdilik atlatılmış gibi görünüyor. İnşallah böyle de gider” dedi.

'PAZI SARDIM'

'Bu süreçte neler öğrendiniz?' sorusuna da yanıt veren Beyazıt, "Pazı sardım bir süreçte, ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu öğrendim. Onu sararken türkü de söyledim" diye konuştu.

'BEN SIKINTI YAŞAMADIM'

Pandemi sürecinde maddi sıkıntı yaşamadığını söyleyen Beyazıt Öztürk, "En azından tekrar söylüyorum olan var olmayan var. Dediğiniz şeyleri ben tahmin edebiliyorum. Ben tek çalışıyorum. Abim menajerim birde yanımda çalışanım, beni bilen bilir. Ama sanatçının yanında otuz, kırk kişi çalışıyor. Yani bir şekilde o devranın da dönmesi gerekiyor. Onun içinde söylenmiş bir cümle olabilir. Yani benim için bir sorun olduğunu söyleyemem" diye anlattı.

'BEYAZ SHOW BAŞLAYABİLİR'

'Beyaz Show yeniden başlayacak mı?' konusuna da açıklık getiren Öztürk, "Beyaz Show’un tekrarları Kanal D’de yayınlandığında izleyip çok duygulandım. Belki ekim sonu yeniden yapabiliriz" şeklinde konuştu.

'HAKAN ALTUN EVLENMEZSE EVLENMEM'

Evlilik için de konuşan sunucu, "Biliyorum yine evlilik soracaksınız. Ben adamımı buldum; Hakan Altun. O nikah masasına oturmadan ben de evlenmem. Şaka bir yana, her şeyin hayırlısı" dedi.

Son Güncelleme: 7.07.2020 09:56:30
ETİKETLERBEYAZ SHOW  TELEVİZYON  PROGRAM