UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

NEYMAR'I PEŞİNDEN KOŞTURAN TÜRK KIZI, YENİDEN ORTAYA ÇIKTI!

Avusturya doğumlu olan Türk asıllı model Elif Aksu, dünyaca ünlü futbolcu Neymar ile reklam filminde buluştu yeniden gündem de geniş yer buldu.

NEYMAR'I PEŞİNDEN KOŞTURAN TÜRK KIZI, YENİDEN ORTAYA ÇIKTI!

Türkiye, Elif Aksu'yu geçtiğimiz yıl Ibiza’da tatil yaptığı sırada karıştığı bir kazayla tanıdı. Uyuşturucu kullandıktan sonra sevgilisinin yaklaşık 600 bin dolar değerindeki Ferrari’si ile kaza yaptı. Sonrasında ise özel jetle adadan kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Hem uyuşturucudan hem de ehliyetsiz araba kullanmaktan tutuklandı. Fakat kefaletle serbest bırakıldı. Erkek arkadaşı ise Elif'in mahkemeye dahi çıkarılmasını beklemeden uçağına atlayıp Londra'ya kaçtı.

Filmleri aratmayan olay İspanyol, İngiliz basınının yanısıra Türkiye gündeminde de geniş yer buldu.

Olayın Türkiye'de duyulması sonucu Aksu'nun Instagram'daki takipçi sayısı 4'e katlandı. Aksu sosyal medya üzerinden kendisine gelen esprili yorumlara da kayıtsız kalmıyor ve cevap veriyor.

Pek çok dergiye kapak kızı ve birçok markanın da reklamlarında boy gösteren Aksu, Avusturya'nın önemli modellik ajanslarından biri olan Next Company ile çalışıyor.

Aksu şuanda da dünyanın en futbolcularından biri olan Neymar ile aynı reklamda boy gösterdi. İkili bir akıllı telefon markasının tanıtımı için kamera karşısına geçti. Reklamda Neymar'ın, Aksu'nun peşinde koştuğu görülüyor. Bu reklam yayınlandıktan sosyal medyada da "Neymar'ı peşinden koşturan Türk kızı" gibi pek çok yorum yapıldı.(FRANSA HABER)

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERneymar  elif aksu  reklam