UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TOLGAHAN SAYIŞMAN’IN EŞİNE ALDIĞI AĞZILARI AÇIKTA BIRAKTI!

Tolgahan Sayışman’dan kadınları kıskandıracak, erkekleri kızdıracak hareket! Eşinin tüm hayallerini tek tek gerçekleştiren Sayışman, şimdi de Almeda Abazi’ye 1 milyon liralık cip hediye etti

TOLGAHAN SAYIŞMAN’IN EŞİNE ALDIĞI AĞZILARI AÇIKTA BIRAKTI!

Tolgahan Sayışman’dan kadınları kıskandıracak, erkekleri kızdıracak hareket! Eşinin tüm hayallerini tek tek gerçekleştiren Sayışman, şimdi de Almeda Abazi’ye 1 milyon liralık cip hediye etti.

Günaydın'dan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre, Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi ve arkadaşlarıyla önceki akşam bir restorandaydı.

Türkiye'den başlayıp Fransa'ya kadar uzanan uzun bir tatil yapan çiftten Sayışman, "Uzunca bir tatil oldu. Yurt dışındaki tatillere iş amaçlı da gittim. Hem iş, hem tatil gibi oldu. Şimdi artık iş zamanı" dedi.

Fransa'da dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce'nin konsere giden çiftten Almeda Abazi, Beyonce'yi izlemenin çocukluk hayali olduğunu söyledi.

Abazi, "Beyonce'ye çok seviyorum. Kendisi, çocukluğumdan beri örnek aldığım birisi; o yüzden konser hayal gibiydi benim için. Tolgahan'a minnettarım. Hâlâ konserin etkisindeyim" dedi.

Abazi, eşi Tolgahan Sayışman'ın kendisine, yaklaşık 1 milyon TL değerinde Range Rover Valer cip hediye almasıyla ilgili ise, "Benim için büyük sürpriz oldu. Bu kadar büyük bir şey beklemiyordum" diye konuştu.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERTOLGAHAN SAYIŞMAN  1 MİLYON TL