UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İŞTE O ÜNLÜ İSMİN 22 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ!

43 yaşındaki oyuncu Leonardo DiCaprio, 21 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone ile tatilde objektiflere takıldı. DiCaprio ile 21 yaşındaki Morrone'ye eşlik eden grupta arkadaşlarının yanı sıra genç modelin annesi de yer alıyor.

İŞTE O ÜNLÜ İSMİN 22 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ!

Sevgililerini genellikle moda dünyasından seçen ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio kuralı yine bozmadı. 43 yaşındaki Leonardo DiCaprio, şu sıralarda Arjantin asıllı model Camila Morrone ile flört ediyor. Çift tatilin keyfini Fransa'da ünlülerin akınına uğrayan St. Tropez'de geçiriyor. DiCaprio ile 21 yaşındaki Morrone'ye eşlik eden grupta arkadaşlarının yanı sıra genç modelin annesi de yer alıyor.

Caprio, kahvaltıda yaptığı komik surat ifadeleriyle genç sevgilisini güldürürken, çifte Morrone'un annesi de eşlik etti. Kahvaltının ardından DiCaprio'nun kendisine hediye ettiği kolyeyi takan güzel model, sosyal medyada DiCaprio'yla ilgili hiç paylaşım yapmamasına rağmen sevgilisiyle bol bol selfie çekti. Çift, daha sonra Nice'e geçerek özel uçakla Fransa'dan ayrıldı.

Gözlerden uzakta kalmaya çalışan çift, daha önce Batı Hollywood'da kahvaltı yaptıktan sonra kol kola yürürken görüntülenmişti. Güzel modelin annesi Lucila Sola, uzun yıllardır Al Pacino ile birlikte.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERküçük sevgili  olay oldu