Yandex Metrika
Uçankuş


BİR UÇANKUŞ KLASİĞİ! İŞTE İNENLER ÇIKANLAR LİSTEMİZ!..

BİR UÇANKUŞ KLASİĞİ! İŞTE İNENLER ÇIKANLAR LİSTEMİZ!..

09/04/2018 14:10

UçanKuş’un olay yaratan İnenler ve Çıkanlar listesi yenilendi.

İNENLER:

 

1-EDİS: Olmadı mı olmuyor. Her yere reklamı asıldı, her yerde tanıtımları yapıldı ama son albümü kafadan çakıldı. Baştan beri iyi yerlere geleceği izlenimi veren ancak bir türlü level atlayamayan Edis, yeni albümünün başarısızlığıyla inenler listemizde ilk sırada…

2-BÜLENT ERSOY: Yıldızı o kadar düştü ki, hangi işe elini atsa bitti, gitti. Daha önce yer aldığı TV programlarında da olduğu gibi Popstar’ın inanılmaz düşük izlenme payları almasına sebep olan Bülent Ersoy’un kendini böyle harcamasına kimse anlam veremiyor. Ersoy, inenler listemizde ikinci sırada yer alıyor.

3-SİNAN ÖZEN: Bu kadar yetenekli, bu kadar tecrübeli olup da iki adım ileri gidememek… Meslektaşları sürekli ses getirirken, ne yapsa yerinde sayan Sinan Özen inenler listemizde üçüncü sırasında…

4-ZEYNEP MANSUR: Artık ismini hatırlayan var mı bilemiyoruz ama kendi kendini yok eden bir isim de Zeynep Mansur… Ne yaptığı, ne ettiği meçhul ve ünlüler dünyasında adeta çukura düşen bir isim olarak inenler listemizde 4. sırada yerini alıyor.

5-AYLA ÇELİK: Bir şarkıyla çıktı, bir şarkıyla bitti… Ayla Çelik kendine çok yazık etti. Bağdat şarkısıyla fırtına gibi esti ama adeta o fırtınanın yarattığı dalgalarda boğuldu, kayboldu ve inenler listemizde yerini aldı.

ÇIKANLAR:

 

1-VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ: Spora olağanüstü renk getiren Vestel Venüs Sultanlar Ligi, bu sene gerçekten de dünyanın en iyi voleybol ligi olduğunu kanıtladı ve çıkanlar listemizin en başına yerleşti.

2-BEYAZ SHOW: 22 sene böyle bir şovu sürdürmek hiç kolay değil… Beyazıt Öztürk, enerjisini hiç düşürmediği şov programıyla çıkanlar listemizde ikinci sırayı aldı.

3-AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ: Daha iki ay olmasına rağmen Türkiye’de en çok konuşulan seçim Fenerbahçe Başkanlığı seçimi… İki aday da faal ve aslında yaptıkları çalışmalarla Fenerbahçe’nin popülerliğine popülerlik katıyorlar. O nedenle hem Aziz Yıldırım, hem Ali Koç çıkanlar listemizin üçüncü sırasında…

4-JET SOSYETE: Olağanüstü eleştirmeye çalışanlar oldu ama tutarsız eleştirilere hiç aldırmadan aldı başını gitti. Türkiye film sektöründe çok önemli bir marka olan BKM’nin yapımı ve Gülse Bilse’nin yarattığı, oyuncularının müthiş performans sergiledikleri Jet Sosyete, çıkanlar listemizde dördüncü sırada…

5-UÇANKUŞ TV’DEKİ MAÇ YAYINLARI: Yaşama dair her konunun işlendiği programlara sahip olan UçanKuş TV, ardı ardına naklen maçlar yayınlamaya başladı. Fransa Milli maçlarının yanı sıra Ukrayna Ligi’nin en önemli maçlarını da naklen ekrana taşıyan UçanKuş TV, son dönemin en çok dikkat çeken TV kanalı oldu.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
ÜNLÜ ÇİFTTEN GÜZEL HABER! YARIN NİKAH MASASINA OTURACAKLAR!..

TÜKÜRÜKLÜ PİZZA DAVASI BAŞLADI!.. “DIŞARIDA YEMEK YİYEMİYORUM”İNENLER
 • EDİS
  1-EDİS
 • BÜLENT ERSOY
  2-BÜLENT ERSOY
 • SİNAN ÖZEN
  3-SİNAN ÖZEN
 • ZEYNEP MANSUR
  4-ZEYNEP MANSUR
 • AYLA ÇELİK
  5-AYLA ÇELİK
ÇIKANLAR
 • VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ
  1-VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ
 • BEYAZ SHOW
  2-BEYAZ SHOW
 • AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ
  3-AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ
 • JET SOSYETE
  4-JET SOSYETE
 • UÇANKUŞ TV’DEKİ MAÇ YAYINLARI
  5-UÇANKUŞ TV’DEKİ MAÇ YAYINLARI

TOP MEKANLAR

FACEBOOK ÜCRETLİ Mİ OLACAK?.. OLURSA ÜCRET NE KADAR OLACAK?

ANKET
BU YIL HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR?

BAŞAKŞEHİR
BEŞİKTAŞ
FEBNERBAHÇE
GALATASARAY


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter