UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÖZEL HABER: SİNEM KOBAL BALAYI SONRASI SETLERE GERİ DÖNECEK!..

ÖZEL HABER: SİNEM KOBAL BALAYI SONRASI SETLERE GERİ DÖNECEK!..

ÖZEL HABER: SİNEM KOBAL BALAYI SONRASI SETLERE GERİ DÖNECEK!..

Sinem Kobal’ın 14 Mayıs cumartesi günü kıyılacak nikâhının ardından çekeceği yeni projesi Uçankuş Tv’nin “İki Kadın Arasında” programında açıklandı.

Yılın düğünü için geri sayım başladı… Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 14 Mayıs Cumartesi günü Ayvalık Cunda Adası’ndaki 40 odalı ünlü bir otelde dünya evine girmeye hazırlanıyor… Sinem ile Kenan çiftinin hayatlarının en anlamlı imzasını atacakları Ortunç Otel’de Hülya Avşar da uzun süre konaklamıştı. Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu’yla düğün sonrası yapacakları balayının ardından setlere geri dönecek. Güzel oyuncu son olarak ‘’Analar ve Anneler’’ dizisinde Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık gibi ünlü isimlerle beraber rol almıştı. Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre Sinem Kobal, haziran ayında yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül ve Murat Tokat’ın üstlendiği “Romantik Komedi” serisinin yeni filmi “Romantik Komedi Balayı” filminde başrol oynayacak.

BU YILA ERTELENMİŞTİ

Sinem Kobal geçen yaz Didem karakterini canlandırdığı, Sedef Avcı, Burcu Kara ve Engin Altan Düzyatan’la beraber rol aldığı film için saçlarını sarıyla boyatmış ve sosyal medyadan “’Romantik Komedi 3 Balayı’ işte beklediğimiz an” paylaşımını yapmıştı. Aslı Zengin ve Ceren Aslan’ın yazdığı filmin Bodrum’da yapılacak çekimleri başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan’ın ‘’Diriliş’’ dizisindeki rolü nedeniyle sakallarını kestiremediği için bu yıla ertelenmişti. Bu sezon ‘’Diriliş’’ dizisi 20 Mayıs’ta sezon finali yapacağı için Engin Altan Düzyatan da, “Romantik Komedi Balayı” filminin kadrosunda yer alabilecek. Sinem Kobal da böylece hem özel hayatında, hem de filmde rol icabı balayı yapacak.

BİRSEN ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERsinem kobal  kenan imirzalıoğlu