Yandex Metrika
Uçankuş


VİDEO HABER!.. AŞK-I MEMNU’NUN SENARYOSUNU SATIN ALAN AMERİKALILAR DİZİYİ KENDİLERİ ÇEKTİ!.. İŞTE SEVİLEN DİZİNİN AMERİKAN VERSİYONU!..

VİDEO HABER!.. AŞK-I MEMNU’NUN SENARYOSUNU SATIN ALAN AMERİKALILAR DİZİYİ KENDİLERİ ÇEKTİ!.. İŞTE SEVİLEN DİZİNİN AMERİKAN VERSİYONU!..

25/07/2012 11:16

Türkiye’den sonra Ortadoğu ve Avrupa’da izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi okyanusu aştı

 

VİDEO! İŞTE AŞK-I MEMNU'NUN AMERİKAN VERSİYONU

 

ABD’de İspanyolca yayın yapan Telemundo, senaryosunu satın aldığı Aşk-ı Memnu’yu yeniden çekti.

 

TÜRKİYE’de çekilen son versiyonu reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi Arap ve Balkan ülkelerinden sonra şimdi de Amerika’ya ihraç edildi. Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül) ile Beren Saat’in (Bihter) başrollerini oynadığı, Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı kitabından uyarlanan Aşk-ı Memnu’nun senaryosu Telemundo kanalına satıldı. ABD’de Latin azınlıklara yönelik yayın yapan ve dünya üzerinde en çok izlenen ikinci İspanyol kanal olma özelliği taşıyan Telemundo kanalı oyuncu seçimini tamamladıktan sonra çekimlere başladı. Türkiye’de, Aşk-ı Memnu (Yasak Aşk) adıyla çekilen dizi ABD’de Pasion Prohibida (Yasak Tutku) olarak isimlendirildi.

 

Behlül, Bruno oldu

 

Pasion Prohibida isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül karakterini genç aktör Jencarlos Canela oynuyor. Beren Saat’in oynadığı Bihter karakterini ise seksi aktris Gaby Espino canlandırıyor. İngilizce altyazılı olarak hazırlanan dizinin 2013 yayın döneminde seyircinin karşısına çıkacağı açıklandı. Türk televizyonlarında iki sezon gösterilen Aşk-ı Memnu’nun, Telemundo kanalında Telenovela türüne bağlı olarak tek sezon olarak hazırlanması bekleniyor. Dizinin önceki gün yayınlanan tanıtım videosunda, Behlül karakterinin Bruno, Bihter’in Mariana olması dikkat çekerken, Adnan Bey Juan Pablo, Firdevs ise Deborah olarak adlandırıldı.

 

Aşk, ihanet ve hezimet

 

Aşk-ı Memnu, Adnan Bey (Selçuk Yöntem) ile ailesi etrafında gelişen olayları konu alıyor. Adnan Bey, kızı Nihal ve ölen arkadaşının oğlu Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ile oturur. Hayatları, Firdevs Hanım ve kızları Peyker ile Bihter’le keşisince bambaşka bir mecrada ilerler. Adnan Bey, Bihter’e gönlünü kaptırır ve ikili evlenir. Adnan Bey ile Bihter’in mutlulukları, Behlül’ün sahneye çıkmasıyla bozulur. Behlül, babası gibi bildiği Adnan Bey’in genç eşi Bihter’le yasak bir aşka yelken açar. Yasak aşk ortaya çıkınca hikaye Bihter’in trajik intiharıyla son bulur.

 


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 Uçankuş BiP ihbar hattı
MAHSUN KIRMIZIGÜL YILLAR SONRA TÜRKÜ ORUCUNU BOZDU!..

ÖZ KIZINA 24 YIL BOYUNCA TECAVÜZ EDEN BABANIN GİZLİ YERİ BULUNDU
CANER TOYGAR'DAN ŞOK İDDİA!.. "BERKE, ÇİLİNGİRLE EVİME GİRDİ!.."

ANKET
SON OLAYLARDAN SONRA OLAY ANKET: ZİNA YENİDEN SUÇ SAYILMALI MI?..

Zina yapmanın cezası olmamalı
Zina yeniden suç sayılmalı


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş