UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CİNAYET VE İNTİHAR! BÖYLE AŞK OLMAZ OLSUN!

KENDİSİNİ BOŞAYAN HAKİMLE EVLENDİ! ÇOCUĞU OLDU! AMA ÇOCUĞUN BABASI ESKİ EŞ ÇIKINCA!!!

CİNAYET VE İNTİHAR! BÖYLE AŞK OLMAZ OLSUN!

FİLM GİBİ!

İstanbul Anadolu Adliyesinde İş Mahkemesi hakimi olarak görev yapan 54 yaşındaki Necmi Arslan evinde üzerine kızgın yağ dökülerek bıçaklanmış halde cansız bedeni bulundu.

Hande Arslan’ın hakim eşini kıskançlık krizine girdiği için öldürdüğü ileri sürülmüştü, ancak olayın bambaşka bir hikayeden ibaret olduğu ortaya çıktı.

Arslan, önceki evliliğinde yaşadığı şiddetli geçimsizlik nedeniyle eski eşine karşı boşanma davası açtı. O tarihte Anadolu Adliyesinde Aile Mahkemesi hakimi olan Necmi Arslan, Hande Arslan’ın boşanma davasına baktı.

Hakim Arslan da aynı adliyede görev yaptığı hakim eşinden boşandığı için ikili arasında boşanma davası sürecinde bir duygusal yakınlaşma oldu.

İkili boşanma davası devam ederken birlikte yaşamaya başladı. Bu sırada Hande Arslan’ın hamile olduğu ortaya çıktı. Gebelik testi yaptıran Hande, birlikte yaşadığı hakim Necmi Arslan’a, “Senden hamile kaldım. Bebeğimiz olacak” dedi.

Hakim de “Evleniriz. Sorun değil, sen gebeliği sonlandırmayı düşünme” dedi. Kadın doğum yapınca boşanma davası henüz bitmediği için bebeğin babası da nüfus kayıtlarına Hande Arslan’ın eski eşi olarak geçti.

Hakim Necmi Arslan boşanma davasını karara bağlayıp birlikte yaşadığı Hande’yi eski eşinden boşadı. Karar, istinaf ve Yargıtay sürecinden de geçip kesinleştikten sonra ikilinin resmi nikâhlı evliliği önünde de engel kalmadı.

Birbirlerini deliler gibi seven ikili önce resmi nikâh kıyıp evlendi, ardından da balayı için yurtdışına tatil planı yaptı. Pasaport başvurusu yapan hakim daha sonra bebeği de nüfusuna alabilmek için dava açtı.

Mahkeme ise, bu tür davalarda babalık testi yapılmadan karar verilemeyeceğinden öncelikle bebeğin ve babanın Adli Tıp Kurumu’na sevk edilmesini kararlaştırdı. Babalık testiyle ilgili mahkemeye gelen raporla hakim Necmi Arslan neye uğradığını şaşırdı. Rapora göre bebeğin babası yüzde 99.99 ihtimalle Hande Arslan’ın eski eşi çıktı.

Kadının boşanma davası açtığı tarihte eski eşinden hamile kaldığı, ancak bunu bir süre hakimden gizledikten sonra bebeğin babasının kendisi olduğunu söyleyip ikna ettiği öğrenildi.

Bu duruma öfkelenen hakim Necmi Arslan, eşi Hande’nin kendisine yalan söylediğini, bu durumu kabul edemeyeceğini belirterek boşanmak istediğini söyledi.

Hakim Arslan kendisini kandıran eşine karşı dava açmaya hazırlandığı sırada evde yaşanan tartışma ve kavganın bir anda alevlenmesi üzerine Hande Arslan’ın mutfaktaki ocakta kızgın yağı eşinin üzerine dökerek feci şekilde yanmasına neden oldu.

Öfkesine hakim olamayan kadın daha sonra hakim eşini vücudunun farklı yerlerinden bıçakladı. Çocukları kreşte olduğu için evde yalnız kalan kadın eşini öldürdükten sonra oturdukları 3. kattaki evin balkonundan atlayarak intihar etti.

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 14.04.2023 19:17:23
ETİKETLERhakim skandal