UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AKŞENER’İN VASİYETİ ORTAYA ÇIKTI!

BU VİDEODAN SONRA, İNSANLAR VASİYET YAZMAKTAN DA VAZGEÇEBİLİR! MERAL’İN, KELİME ANLAMI:“GEYİK” “GEYİK MUHABBETİ”NİN YERİNİ “MERAL MUHABBETİ” ALABİLİR Mİ? 😂

AKŞENER’İN VASİYETİ ORTAYA ÇIKTI!

KEMAL KILIÇDAROĞLU SAYESİNDE MECLİS’E GİR, SONRA ÇIK HAYATININ EN İDDİALI SÖZLERİNİ KULLAN VE ÖNCEKİ GÜN İMZA ATTIĞI KAĞIDI BİLE UNUTUP, KILIÇDAROĞLU’NU “YEMEYE” KALK! HEM DE KILIÇDAROĞLU’NUN YANINDAKİ, PARTİSİNDEKİ İNSANLARI “ALENEN” KULLANARAK! EZMEYE ÇALIŞTIĞI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU O KADAR MAĞDUR DURUMA DÜŞÜRDÜ Kİ, “BAY KEMAL”İN ADAYLIĞINA ŞÜPHEYLE BAKAN KESİMİ BİLE 6 SAATTE “BAY KEMAL”Cİ YAPTI! KILIÇDAROĞLU MAĞDURDUR VE TOPLUM MAĞDUR İNSANLARIN YANINDA OLUR. NANKÖRLÜK YAPANLAR İSE BİR GECEDE ALAŞAĞI OLUR! VE SİYASİLER İÇİN EN ACI OLAN, MERAL AKŞENER’İN BU YAPTIĞIYLA “SİYASİLERE GÜVEN OLMAZ” SÖZÜNÜ, BELGELİ/KANITLI OLARAK TARİHE GEÇİRMESİDİR!

AKŞENER, BİRİLERİNİN AKLIYLA KÖTÜLÜK YAPAYIM DERKEN, FARKINDA OLMADAN, KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA HAYATININ KIYAĞINI YAPTI! FAKAT GENEL ANLAMDA SİYASİLER İÇİN “GÜVENSİZLİK” AŞISINI TOPLUMUN KANINA ŞIRINGALADI!

VE ERDOĞAN’IN YANINDA ŞU AN İKİLİ OYNAYAN AMA ASLINDA “ERDOĞAN DÖNEMİ BİTTİ, YENİ DÜZEN KURALIM” ÇALIŞMASINDAKİ BAZI MALUM SERMAYEDARLARIN, BİR TAKIM GÜÇLERİNİ SİYASİLER ÜZERİNDE NASIL ETKİN KULLANABİLDİKLERİNİ GÖSTERDİ! (Acaba Meral hanıma verdikleri kalem, mürekkebi uçan kalemlerden miydi?..😂)

AYNI İSİMLERİN AYLARDIR ÇÖKMEYE ÇALIŞTIKLARI AMA BAŞARAMADIKLARI UÇANKUŞ OLARAK, BİZ ASLA BİR “MERAL” OLMAYACAĞIZ, BU SERMAYE ODAKLARINA-O ÇETEYE VE AVUKATLARINA ASLA YOL VERMEYECEĞİZ.

LÜGATIMIZA DA “ASLA MERALLEŞMEYELİM” KELİMESİNİ KAZIYACAĞIZ.

SONUÇ OLARAK, LONDRA-DUBAİ HATLARINA KAÇMA PLANLARI OLAN BU SERMAYE GRUPLARI-O ÇETE SON KOZUNU OYNADI AMA HERKES UYANDI, BAŞARILI OLAMADILAR. İŞLERİNE “BAY KEMAL”İN NEDEN GELMEDİĞİ DE NETLEŞTİ! KILIÇDAROĞLU’NUN NEDEN AYLARDIR “ZAYIF” GÖSTERİLME ÇABASININ DA SIRRI ORTAYA ÇIKTI. BİR İNSANDA NORMALDE OLMASI GEREKEN “DÜRÜSTLÜK” ÖZELLİĞİNİN, SİYASETTE HERŞEYDEN ÖNEMLİ OLDUĞU VE BU SAATTEN SONRA “BAY KEMAL”İN BU ÖZELLİĞİ İLE ÇOK YOL KATEDEBİLECEĞİ DE ORTAYA ÇIKTI!

BU ARADA BİZİM C.T DE ÇOCUKLARI OĞULCAN, ANILCAN VE LİLYA İÇİN “MERALCE VASİYET” YAZMAMIŞ OLSA BARİ!😂

ASLINDA MERAL’İN KELİME ANLAMI “GEYİK” DEMEK! BELKİ DE “GEYİK MUHABBETİ” LAFI, “MERAL MUHABBETİ” LAFINA DA DÖNÜŞEBİLİR ARTIK!😀 “GEYİK” GİTTİĞİNE GÖRE, 5’Lİ MASA DA ARTIK “GEYİK MUHABBETİ”Nİ BIRAKABİLİR!

YORUM YAPMAK VE VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


Son Güncelleme: 4.03.2023 11:31:47
ETİKETLERakşener