UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞÖHRETİ 57 YAŞINDA YAKALAYAN BAKKAL GÜL ABLA KLİP ÇEKTİ

Tiktok’ta bakkal kadın olarak bilenen başarılı şarkıcı Ferah Zeydan ile beraber Pinhani'nin 'Bilir O Beni' şarkısına düet yaparak sesiyle izleyenler üzerinde büyük şaşkınlık yaratan sosyal medyanın ‘Gül Abla’sı, bu defa ünlü sanatçıyla birlikte ‘Ne Ayaksın Sen Dünya’ isimli yeni şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıktı.

ŞÖHRETİ 57 YAŞINDA YAKALAYAN BAKKAL GÜL ABLA KLİP ÇEKTİ

Etkileyici sesiyle kısa sürede izleyenler üzerinde beklenmedik bir etki yaratan, ‘Bakkal Kadın’ olarak fenomenleşen Gülfer Selvi, başarılı müzisyen Ferah Zeydan’nın Tiktok’ta ‘Bilir O Beni’ şarkısına katılım çağrısından sonra beklenmedik performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Kısa sürede milyonlarca izlenme alan video, beğeni ve paylaşım rekoru kırarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hatırı sayılır bir izlenmeyle medyada dolaşıma giren düet videosu, sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutulurken, ikiliyi daha profesyonel bir kliple birlikte görmek isyetenlerin sayısı da giderek arttı.

Dinleyicilerin yoğun ısrarını dikkate alan yapımcı Zafer Kerey, ünlü şarkıcı Ferah Zeydan ve Gülferi Selvi’yi ‘Ne Ayaksın Sen Dünya’ isimli şarkıda bir araya getirerek herkesin severek dinleyeceği bir parçaya imza attı.

Ferah Zeydan’la düet videosunun ardından ailesi ve çevresinden aldığı olumlu yorumlardan sonra yapılan klip teklifine çok sevinen Gül abla, yeni şarkıyla kameralar karşısına geçerken ‘Zafer Kerey’ ve “Ferah Zeydan” sayesinde çocukluk hayalinin gerçekleştiğini belirtti.

Şimdiden büyük merak uyandıran şarkı ise Kerey Production etiketiyle yayınlandı. Sözleri Zafer Kerey bestesi Turgay Saka düzenlemesi Ozan Emrah Olgun 'a ait ‘Ne Ayaksın Dünya’ isimli şarkının klip yönetmenliğini ise Cem Yolyapan üstlendi.

Çekimler sırasında büyük keyif aldığını belirten ve duygu dolu anlar yaşayan Gülfer Selvi yaşanan süreci şu sözlerle anlattı: “Rüyamda görsem inanmayacağım bir durumun içindeyim. Her şey çok hızlı gelişti ve hayatımın en mutlu anını yaşıyorum” dedi.  Yaşadığı zorlu süreçleri anlatırken gözyaşlarına hakim olamayan Gül abla: “Kimsenin tahmin edemeyeceği sıkıntılarla boğuşuyordum bu klip hayata olan umudumu bir nebze olsun arttırdı” dedi.

ÇEKİMLERDEN 2 GÜN SONRA EŞİ VEFAT ETTİ

Ferah Zeydan’ın eşlik ettiği tiktok videosuyla sosyal medya kullanıcılarının gönlünde taht kuran  Gül Abla, Yoğun bakımdaki eşine yardımcı olabilmek için klip teklifini kabul etmişti.

Adana'da yaşayan ve bakkal dükkanı işleten 57 yaşındaki Gülfer Selvi, kısa süren klip çekimlerinin ardından memleketi Adana’ya döndükten 2 gün sonra eşinin vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendi.

Gül abla, çekimlerden iki gün sonra eşinin ölüm haberiyle sarsılırken, daha önce verdiği demeçte izleyenleri düşünmeye sevk etmiş ve gözyaşlarına hakim olamayarak ne kadar zorluk çektiğini şu sözlerle ifade etmişti; “Büyük maddi kayıplar yaşadım. Evimi ve arabamı satmak zorunda kaldım. Borçlarımız yüzünden defalarca ev ve iş yerimiz tarandı, birçok kez alnıma silah dayandı çok tehtid edildim” dedi.

Bütün çabasının ailesi için olduğunu söyleyen Gülfer Selvi, yaşanan bu zorlu ve tehlikeli olaylar neticesinde, eşinin kanser evresinin giderek daha da ilerlediğini ve yoğun bakımda geçen günlerce bekleyişin ardından bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadığını açıkladı.

“Ne Ayaksın Dünya” Kerey Production etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında. 

Son Güncelleme: 15.08.2022 11:31:21
ETİKETLERGÜL ABLA