UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FUNDA'NIN BAYRAM MÜJDESİ!

Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar, bayramın ikinci gününde Kıbrıs Chamada Prestige Hotel'de sevenleriyle buluştu. Songül Sarpbaş imzalı Buz Mavisi taşlı elbisesiyle sahne alan Arar, Bayramın herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

FUNDA'NIN BAYRAM MÜJDESİ!

Başarılı sanatçı sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Semicenk'le beraber seslendirdiği 'Al Sevgilim'in çok beğenildiği kendisine hatırlatılan Arar, "O tarzda yeni bir şarkı daha geliyor. Bir aksilik olmazsa 22 Temmuz Harbiye Açıkhava konserinde ilk kez seslendireceğim." sözleriyle müjdeyi verdi. "Yeni nesil bu soundu sevdiğini belirten Arar, "Kendimi yenilemeyi, kendi tarzımı ve çizgimi bozmadan yenilikçi işler yapmayı seviyorum." dedi.

"ŞARKICI OLMASAM SPORCU OLURDUM"

TÜRKÜSÜZ OLMAZ!

"Şarkıcı olmasaydınız hangi meslekle ilgilenirdiniz?" sorusuna Arar, "Muhtemelen spor akademisine giderdim çünkü spora özel ilgim vardı" cevabını verdi. Musa Eroğlu için hazırlanan tribute albümünde 'Yare Söyleme'yi seslendiren Arar, Türküleri çok severim ve repertuvarımda da mutlaka yer veririm. Türküler önemlidir. Türk'e ait anlamına gelir. Türküleri yaşatmalıyız" dedi.

2 BUÇUK SAATTE 41 ŞARKI!

Yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan güzel yorumcu tam 41 şarkı söyledi.  Kıbrıslılarla bayramı doyasıya kutlayan Arar, şarkılarını gece boyunca sevenleriyle hep bir ağızdan söyledi.

Son Güncelleme: 14.07.2022 13:54:10
ETİKETLERFUNDA ARAR