UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GALATASARAYLI ESKİ FUTBOLCUNUN KIZI YELİZ KOÇ SOYUNDU!

Galatasaray'ın eski futbolcusu Savaş Koç'un kızı Yeliz Koç, Almanya'da erkek dergisi Playboy'un haziran sayısına soyundu. Yeliz, "Babamın henüz haberi yok ama gurur duyacağını düşünüyorum" dedi.

GALATASARAYLI ESKİ FUTBOLCUNUN KIZI YELİZ KOÇ SOYUNDU!

Galatasaray’ın eski futbolcusu Savaş Koç’un kızı Yeliz Koç, Almanya’da erkek dergisi Playboy’a verdiği pozlar nedeniyle gündeme geldi.

"HER ZAMAN BENİM RÜYAMDI"

Almanya’da katıldığı Kampf der Realitystars (Ünlülerin Savaşı) adlı yarışmayla ünlenen Yeliz Koç, “Her zaman benim rüyamdı. Şiddetli tepkiler geleceğini biliyorum. Ama özellikle de hangi milletten olursan ol, insanın arzu ettiği şeyi yapabileceğini göstermek istedim” ifadesini kullandı.

BABASININ HABERİ YOK

Babasının verdiği çıplak pozlardan henüz haberi olmadığını söyleyen Koç,”Ben verdiğim pozlarla gurur duyuyorum. Babamın da gurur duymasını umut ediyorum” dedi. Müzisyen ve oyuncu Jimmi Blue Ochsenknecht ile birliktelik yaşayan Koç, fotoğraf çekiminin de kızı Snow Elanie dünyaya geldikten sonra yapıldığını söyledi. Dergide daha önce Sıla Şahin, Sabiha Boulahrouz, Aylin Alp, Lilli Hollunder, Öznur Asrav da yer almıştı.

Son Güncelleme: 13.05.2022 12:04:26
ETİKETLERyeliz koç