UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İSTANBUL EMNİYETİNDE GARİP OLAYLAR!

İSTANBUL EMNİYETİNDE GARİP GARİP ŞEYLER OLUYOR! İÇKİ İÇİP YÜKSEK SESLE MÜZİK DİNLEYEN KADIN POLİS VE ARKADAŞLARI POLİSE SALDIRIP KAFASINI YARDI! SON DERECE PASİF KALAN İSTANBUL EMNİYETİNİN , İSTANBUL’DA KONTROLÜ ELİNDE TUTMAKTA ZORLANDIĞI GÖRÜNÜYOR!!!

İSTANBUL EMNİYETİNDE GARİP OLAYLAR!

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde gece yarısı bir otomobilin içerisinde içki içip yüksek sesle müzik dinleyen polis Gülizar Karabacak ve 3 arkadaşı, kendilerinden kimlik isteyen polis ekiplerine saldırdı. Görevli polisin başına vurup kafasını yaran grup, karakolda da hakaret ve saldırılarına devam etti. Bahçelievler'de polis Gülizar Karabacak ve 3 kadın arkadaşı gece yarısından sonra bir otomobilin içerisinde içki içip yüksek sesle müzik dinlemeye başladı. Devriye gezen polis ekipleri onları fark edip yanlarına gitti.Aracın şoför koltuğunda oturan Pınar Korkmaz, ekiplere kendisinin de polis olduğunu söyleyerek kimlik vermeyeceğini söyledi. Arka koltukta oturan kişinin ise görevliler, "Sana ne kimlik göstereceğim alt devre? Sana rapor tutacağım" diyerek tehdit ettiği iddia edildi. Olay yerine trafik ekipleri çağrıldı. Beyaz TV'nin haberine göre; çağrının ardından içkinin de etkisiyle görevi başındaki polise saldıran kadına arkadaşı da katıldı.. YÜKSEK PROMİL ALKOLLÜ ÇIKTI

Trafik polislerinin de gelmesiyle gruba alkol kontrolü yapıldı. Polise ilk saldıran Pınar Korkmaz, yasal sınırın iki katı alkollü çıktı.

KARAKOLDA DA SALDIRILARI DEVAM ETTİ

Polis merkezine götürülen grup burada da hakaret ve saldırılara devam etti. Polise saldıran polis Gülizar Karabacak sosyal medya hesaplarını da oldukça aktif kullanan ve sık sık paylaşım yapan bir isimdi. Meslektaşları ondan ve yanındaki kadından şikayetçi olunca Karabacak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İstanbul Emniyeti suçu haberi ortaya çıkaran Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV ve yine haberi kullanan Uankuş TV ile internet haber sitelerine kabahat ararsa şaşırmayacağız. Önümüzdeki günlerde görevden alınacağı iddia edilen İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş bu söylentileri duyduğu için mi bu kadar rahat davranıyor bilemiyoruz.

VİDEOYU İZLEMEK VE YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 7.05.2022 13:53:06