UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GÖKHAN ÖZOĞUZ’DAN, İMAMOĞLU’NA “ BEN BU OTOBÜSTEN İNERİM”

EKREM İMAMOĞLU’NUN KARADENİZ SEYAHATİNDEKİ KONUKLARINA TEPKİ GÖSTEREN ÜNLÜ SANATÇI GÖKHAN ÖZOĞUZ, “SİNEK KÜÇÜKTÜR AMA MİDE BULANDIRIR, BEN BU OTOBÜSTEN İNERİM ARKADAŞ” dedi.

GÖKHAN ÖZOĞUZ’DAN, İMAMOĞLU’NA “ BEN BU OTOBÜSTEN İNERİM”

Ramazan Bayramı'nda gerçekleştirdiği Karadeniz turuna HaberTürk yazarı Nagehan Alçı'yı davet etmesi sebebiyle sosyal medyada tepki alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir tepki de şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan geldi.

"SİNEK KÜÇÜKTÜR AMA MİDE BULANDIRIR"

Sosyal medya paylaşımında İmamoğlu'yla yaşadığı hayal kırıklığını dile getiren Athena Gökhan şu ifadeleri kullandı:

İşte demek siyaset böyle birşey! Biz senelerdir Yalan ve dolanı söyleyen ile aynı tarafta olmamak için, eskiden beri gelen çarpıklık ve karanlığın yaşanmaması için tarafsız konuştuk, fikrimizi beyan ettik. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Ben Bu Otobüsten inerim Arkadaş!

SAY: 'ŞİMDİ NE OLACAK?'

10 yıl önce 'Hayyam' tweeti nedeniyle davalık olmasını hatırlatan Fazıl Say, isim vermeden, “Ceza almam için Televizyonlarda yaygara koparan, algı yaratan ve ceza almamı da başaran gazeteci kadın, gönlümün en uzağında bile yeri yoktur” diye yazdı. Say, sözlerinin devamında daha önce CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olarak göstermesini istediği İmamoğlu için de, “Onunla poz vermiş biri. O da o uzaklara gitti. Şimdi ne olacak?” dedi.

YORUM YAPMAK VE VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Son Güncelleme: 7.05.2022 08:28:00