UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİM KARDASHİAN: İÇİNE SIĞABİLMEK İÇİN 3 HAFTADA 7 KİLO VERDİM

ABD'nin ünlü moda etkinliklerinden biri olan Met Gala'ya katılan Kim Kardashian, "Elbiseye girebilmek için 3 haftada 7 kilo verdim." dedi.

KİM KARDASHİAN: İÇİNE SIĞABİLMEK İÇİN 3 HAFTADA 7 KİLO VERDİM

Geçtiğimiz günlerde New York Metropolitan Sanat Müzesi'nin geleneksel galası (MET Gala) New York'ta gerçekleşmişti.

Galaya ünlü Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian'da katıldı.

3 haftada 7 kilo verdi

Marilyn Monroe'nun ikonik elbisesiyle göz kamaştıran ünlü yıldız elbiseye sığabilmek için 3 haftada 7 kilo verdiğini itiraf etti.

Ünlü yıldız, ilk denemede ikonik elbiseye uymadığını fark ettiğinde ağladığını, ancak elbiseyi Met Gala kırmızı halısında birkaç dakikalığına giyebilmek için kilo vermeye devam ettiğini söyledi.

NTV'nin haberine göre, Kardashian, katı bir diyete girdiğini ve üç hafta boyunca 'karbonhidrat ve şeker' yemediğini söyledi.

3 hafta içinde 7 kilo vermek için neler yaptığını anlatan Kardashian, "Günde iki kez sauna kıyafeti giyip, koşu bandında koşup, şeker ve karbonhidratları kestim ve sadece sebze ve protein yedim. Kendimi aç bırakmadım ama çok katıydım." dedi.

Galadan sonra diyetini bozdu

Twitter'da bir çok kullanıcı Kim Kardashian'ı aşırı kilo kaybı ve galadan sonra karbonhidrat yüklemesi hakkında açıkça konuştuğu için eleştirdi.

Kim Kardashian, Met Gala'dan sonra düzenlenen partide Marilyn Monroe'nun ikonik elbisesiyle fotoğraf çektirdikten sonra diyetini bozarak pizza ve çörek yedi.

Son Güncelleme: 4.05.2022 08:38:07
ETİKETLERKİM KARDASHİAN