UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESRA EROL'UN PROGRAMINA ÇIKAN ADAM, ESKİ KARISINA ŞİDDET UYGULAD

Esra Erol'da programının dün yayınlanan canlı yayınında ihanet sebebiyle ayrılan Nurgül ile Adil yüz yüze geldi.

ESRA EROL'UN PROGRAMINA ÇIKAN ADAM, ESKİ KARISINA ŞİDDET UYGULAD

İkili, hayatlarına nasıl devam edeceklerini konuşurken Nurgül'ün söylediği bir söz Adil'i çileden çıkarttı.

Yerinden koşarak Nurgül'e saldıran Adil, herkesin içinde eski karısına şiddet uyguladı.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında tansiyon yükseldi. Eşi Adil tarafından yıllardır ihanete uğrayan Nurgül, boşanmak istediğini söyleyerek Erol'dan yardım istedi. Tek celsede boşanan ikili, dün canlı yayında son kez yüzleşti.,

"EVLİYKEN BAŞKA ADAMLARA ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERDİN"

Yollarını ayıran ikili, hayatlarına nasıl devam edeceklerinden bahsederken bir anda tansiyon yükseldi. Adil'in "Eski eşinle evliyken başka adamlara çıplak fotoğraf göndermişsin" sözüne sinirlenen Nurgül, Adil'in birlikte olduğu yasak aşkıyla ilgili bir şeyler söyledi. Ancak o anlarda Nurgül'ün sesi yayına verilmedi.

CANLI YAYINDA ESKİ EŞİNİN BOĞAZINA YAPIŞTI

Nurgül'ün sözlerinden sonra çılgına dönen Adil yerinden kalkarak eski eşine saldırdı. Canlı yayında Nurgül'ün boğazına yapışarak yere düşüren Adil, set ekibi tarafından sakinleştirildi. O esnada da programa reklam arası verildi.

Esra Erol'un canlı yayında olay çıktı! Öfkeli adam, canlı yayında eski karısına şiddet uyguladı

GÖZYAŞLARI İÇİNDE İSYAN ETTİ

Reklamın ardından canlı yayın devam ederken Adil başka bir odaya alındı. Yaşadıklarına isyan eden Nurgül, Annem benim saldırıya uğradığımı gördü. Ben darp raporu alacağım. İlk eşim 18 yaşıma girmeden beni kaçırdı hayatımı mahvetti. Sonra Adil benim hayatımı mahvederek milyonların önünde bana saldırdı" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

AVUKAT HÜLYA KURAN DEVREYE GİRDİ

Avukat Hülya Kuran ise Adil Bey'in Nurgül'den özür dilemesini istedi. Ancak Adil Bey "Asla özür dilemeyeceğim" diyerek resti çekti. Bunun üzerine sinirlenen Kuran, Nurgül Hanım'ın şikayetçi olması gereken her şeyi yapacağını söyledi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 21.04.2022 14:39:46
ETİKETLERESRA EROL