UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MHK'DEN FLAŞ KARAR!

MHK'dan tarihi karar! Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Ali Palabıyık gibi hakemlerin üstü çizildi. Sezonun geri kalan bölümünde Süper Lig ve TFF 1. Lig'de görev alacak hakemlerin listesi açıklandı. Bu isimler arasında ligin tecrübeli hakemleri yer almadı.

MHK'DEN FLAŞ KARAR!

Yaşar Kemal Uğurlu, Halil Umut Meler, Ümit Öztürk, Arda Kardeşler gibi genç hakemler listede yer alırken uzun senelerdir Süper Lig'de görev yapan Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Ali Palabıyık gibi isimler listenin dışında kaldı. Bu isimler sezonun geri kalan kısmında maç yönetemeyecek.

Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık, Abdulkadir Bitigen, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy ve Halis Özkahya, bu sezon Süper Lig ve TFF 1. Lig'de görev yapamayacak.

Süper Lig'de maç yönetecek hakemler; Yaşar Kemal Uğurlu, Halil Umut Meler, Atilla Karaoğlan, Arda Kardeşler, Erkan Özdamar, Ümit Öztürk, Mete Kalkavan, Ali Şansalan, Sarper Barış Saka, Zorbay Küçük, Yasin Kol, Volkan Bayarslan, Kadir Sağlam, Mustafa Kürşad Filiz, Çağdaş Altay

Son Güncelleme: 8.03.2022 17:27:36
ETİKETLERMHK