UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MARMARAY'DA ŞOK GÖRÜNTÜ!

İstanbul'da Marmaray'da sigara içen ve bu anları arkadaşıyla kayda alan bir kişi sosyal medyada tepkiye neden oldu. Güvenlik görevlisinin ''Ne yapıyorsun burada?'' sorusuna pişkin bir ifadeyle 'sigara içiyorum' yanıtını veren adam görevli tarafından yaka paça dışarı çıkarıldı.

 MARMARAY'DA  ŞOK GÖRÜNTÜ!

Marmaray'da sigara içen adamın videosu, sosyal medyada olay oldu. Twitter'da "Marmaray istasyonunda sigara içen abimizin hazin sonu" başlığıyla yayınlanan görüntüde, Marmaray treninin içinde sigara içerek kendisini çeken telefon kamerasına ağzındaki sigarayla poz veren adam, güvenlik görevlilerinin kendisini uyarlamasıyla büyük bir şok yaşadı.

'SİGARA İÇİYORUM'

Güvenlik görevlisinin 'Ne yapıyorsun burada?' sorusuna pişkin bir ifadeyle 'sigara içiyorum' yanıtını veren adam görevlinin "gel dışarı, gel dışarıda iç, hadi" sözleri üzerine yaka paça dışarı çıkarıldı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Sigara içen şahsın yanında oturarak o anları videoya alan arkadaşı olduğu tahmin edilen şahıs ise, yaşanan bu olayları gülerek kaydetmeye devam etti. Sosyal medyada paylaşılan bu videoyu izleyen kullanıcılar, sigara içen adama tepki gösterirken görevlerini yerine getiren güvenlik görevlisine destek çıktılar.

Son Güncelleme: 12.02.2022 15:53:43
ETİKETLERmarmaray  sigara