UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

''YARI YOLDA BIRAKILDIM''

Galatasaray'dan ayrılan Fatih Terim, Florya'ya oyuncularıyla vedalaşmaya geldi. Terim, ''Yarı yolda bırakıldım. Hakkınızı helal edin'' ifadelerini kullandı.

''YARI YOLDA BIRAKILDIM''

Galatasaray'da kötü gidişatın faturası teknik direktör Fatih Terim ve ekibine kesildi. Florya'ya oyuncularıyla vedalaşmaya giden Fatih Terim içini döktü. Terim futbolcularına, "Ben proje için her şeyi riske ettim. Yarı yolda bırakıldım. Hakkınızı helal edin" dedi.

Galatasaray'la dün yolların ayrıldığı açıklanan tecrübeli teknik adam, saat 14.00'te Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi.

Fatih Terim, sabahın erken saatlerinde kendisini desteklemek için tesisin önüne gelen taraftarları selamladı. Terim, taraftarlardan helallik istedi.

Ardından Fatih Terim futbolcularıyla vedalaşmak için içeri girdi. Terim, duygu dolu ve çok 'açık' mesajlarla futbolcularıyla helalleşti.

"HAKKINIZI HELAL EDİN"

Fanatik'in haberine göre Fatih Terim oyuncularına, "Ben bir proje için her şeyi riske ettim. Böyle anlaşmıştık ama yarı yolda bırakıldım. Sizin her şeyi başarabileceğinizi biliyorum. Kırdığım kim varsa hakkını helal etsin" açıklamasını yaptı.

Son Güncelleme: 11.01.2022 16:02:28
ETİKETLERfatih terim  galatasaray  istifa  veda