UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BAKIN NE ÇIKTI?

Sahneye alkollü çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'ten ilk açıklama

BAKIN NE ÇIKTI?

Şarkıcı Tuğba Özer, sahnede sergilediği tuhaf davranışlar nedeniyle alkollü sanılmış ve dinleyicilerinden tepki almıştı. Özerk, o iddialara açıklık getirdi.

Yaşanan olayın ardından sessizliğini bozan Tuğba Özerk, Instagram hesabından açıklama yaparak uzun zamandır, ‘hipofiz tümörü’ ile mücadele ettiğini belirtti. O açıklama şöyle:

“Hakkımda iki gündür aralıksız süren sosyal medyadaki linç girişimine karşılık cevap verme ve gelişen olaylar ve yansıyan görüntülerin altına haksızlığa varan yorumlar hakkımdaki bir gerçeği herkesle paylaşma gerekliliğini zorunlu hale getirmiştir. Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşamadığım, hatta kendimin bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım ‘Hipofiz Bezi Makroadenomu’ tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim.”

“BİLİNÇ KAYBI YAŞIYORUM, RİSK ALTINDA BİR HAYATIM VAR”

“Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, aynı zamanda Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Eralp Başer’in gözetimi altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var. En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise; herkesin yayılan görüntüler karşısında kafalarındaki soru işaretlerini gidermek içindir. Ben bu mesleğe yıllarını vermiş, yorumculuğun dışında söz-beste üreten bu ülkenin tanınan bir sanatçısıyım.”

“DİNLENMEK İÇİN KÖŞEME ÇEKİLİYORUM”

“İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken, bir taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı, bu konuya kafa yoran, düşünen buna enerji harcayan herkesten özür diliyorum. Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekiliyorum ve üretmeye de devam edeceğim. Yeni yılda en büyük dileğim, herkes için sağlıklı ve bol müzikli günler. Sevgiyle kalın…”

NE OLMUŞTU?

Yılbaşı için ünlü mekanlarda sahne alan sanatçılardan Tuğba Özerk, Antalya’da lüks bir otelde sahne aldı. Sahnede sergilediği tuhaf davranışları nedeniyle dinleyicileri “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” iddialarında bulunmuş. O sırada sahne önünde olan bir dinleyici o anları TikTok hesabından paylaşmıştı.

Son Güncelleme: 4.01.2022 09:39:04
ETİKETLERtuğba özerk