UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YILBAŞINDA TARKAN’A 1 MİLYON AVRO!

Habertürk yazarı Esin Övet, bugünkü köşesinde dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

YILBAŞINDA TARKAN’A 1 MİLYON AVRO!

Övet, Tarkan'ın yılbaşında Mısır'daki konserinden bahsederken, Tarkan konserini izlemenin bedelinin 2 bin Euro olduğunu belirtti.

Övet, "Şimdiden gideceklere bol bol eğlenin. Bol bol dans edin. Vallahi gözümüz yok. Bizim için de eğlenin" dedi.

Esin Övet'in yazısı şöyle:

"Sizi bilmem ama özellikle ben bu sene yeni yıla girerken Tarkan şarkıları ile çoşmak isterdim. Bir kere Tarkan'ı sahnede izlemeyi çok özledim. Her yıl Harbiye Açıkhava'da bir kez bile olsa izler coşardık. Ama malum pandemi izin vermedi iki yıldır Tarkan'a hasretiz. O da bize hasret olacak ki, sosyal medyada pek bir görünür.

Her gün bir paylaşım yapıyor. Bu özlemle yılbaşı gecesi nasıl coşar coşturur belli değil.

Mısır Rixos Premium Seagate'de sahneye çıkacak Tarkan o gece için 1 milyon Euro almış. Hakkıdır alsın tabii. Ne güzel bir Türk sanatçısına yurtdışından böyle fiyatlar ödenmesi. Üstelik Tarkan Mısır'da sahneye çıkacak ilk Türk sanatçı. Bundan başka gurur var mı?

Günlerdir dolar yazılıyor ama doğrusu Euro hanımlar beyler. Tarkan 1 milyon Euro alacakmış bravo. Gözümüz yok. Daha çok alsın, gerçekten hak ediyor.

Dubai, Mısır gibi bölgelerin hakimi Salih Gözcü ise özellikle Tarkan'ın gecesi harıl harıl çalışıyorlar. Tarkan'a ilgi çok büyükmüş elbet. Ancak Türk misafirlerin bazıları organizasyonları son dakika iptal etmek zorunda kalmış. Bazıları da hala bekliyormuş. Malum kur dalgalanmaları memlekette günü gününü tutmuyor. Millet kararsız.

Ama 30-40 kişi şimdiden netleştirmiş Tarkan ile yılbaşı gecesine geçirmek için ödemeleri yapmış. Türkiye dışında Rusya, Ukrayna, Bakü, Dubai, Londra, Almanya'dan da o gece uçaklar kalkacakmış Mısır'a Tarkan için. Ne büyük gurur.

Tabii Tarkan öyle bir geceliğine de gitmiyor Mısır'a.

Almanya'dan özel jet ile Mısır'a geçecek. Üç gün üç gece kalacakmış. Tarkan yanında kızını ve eşini de götürüyormuş. Özel bir villa istemiş. Ve özellikle de kimseyle röportaj yapmama şartı koymuş.

En ufacık detaya da karışıyormuş Tarkan. Her paylaşım için kendisinden izin isteniyormuş. Tarkan izin verirse paylaşımlar yapılıyormuş.

Tarkan titizliği klasik. Hiç şaşırmadım. olması gereken.

Bu arada saatler tam gece yarısını gördüğünde sahneye çıkıp 02.00'de de sahneden inecekmiş.

Ve o gece Tarkan'ı izlemenin bedeli de 1. 999 Euro. Eh 2 bin Euro düz diyelim. Ama bu fiyat sadece gala yemeğinin gecesi değil. Üç gece otelde konaklama. Uçak bileti ve final. Tarkan gecesi.

Önceki gün bu yazıyı yazarken kişi başı 31 bin 288 TL idi. Bu gün ne olur bilinmez. Tabii yılbaşı gecesine kadar da ne olur bilinmez!!!

Şimdiden gideceklere bol bol eğlenin. Bol bol dans edin. Vallahi gözümüz yok. Bizim için de eğlenin."

Son Güncelleme: 14.12.2021 15:11:11
ETİKETLERtarkan  yılbaşı  mısır