UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERENAY YENİ SEVGİLİSİYLE OBJEKTİFLERE YAKALANDI

Sevgilisinin aracında görüntülendi! Serenay Sarıkaya ve Umut Emirgen aşkı belgelendi.

SERENAY YENİ SEVGİLİSİYLE OBJEKTİFLERE YAKALANDI

Oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam adının "aşk" dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen'in aracında objektiflere yansıdı.

"Şahmeran" adlı dizinin çekimleri için uzun süredir Adana'da bulunan oyuncu Serenay Sarıkaya (29), önceki akşam Rumeli Hisarı'ndaki bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi.

Sarıkaya, projenin bir günlük arasını İstanbul'da dostları ile buluşarak değerlendirdi.

"ADANA'YA ÇOK ALIŞTIM"

Çekimlerin güzel gittiğini ifade eden oyuncu, "Her şey çok güzel gidiyor. Adana'yı çok sevdim, çok alıştım. Burak Deniz ile iyi anlaşıyoruz." dedi.

HIZLA MEKANDAN UZAKLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde iş insanı Umut Evirgen'in aşk itirafının hatırlatılması üzerine Serenay Sarıkaya, muhabirlere sadece, "Teşekkür ederim." demekle yetindi.

Özel hayatıyla ilgili soruları cevapsız bırakan Sarıkaya, aracına binerek, hızlıca mekandan ayrıldı.

AŞKLARI BELGELENMİŞ OLDU

Ünlü oyuncu, Rumeli Hisarı'ndaki restorandan çıktıktan sonra gece yarısı ise adının aşk iddialarına karıştığı Umut Evirgen'in aracında objektiflere yansıdı.

Etiler'de bulunan evine giden ve çıkan "aşk" haberleriyle ilgili hiçbir zaman konuşmayan ünlü oyuncu ile Umut Evirgen'in aşkı böylelikle belgelenmiş oldu.

"FAZLA DUYGUSALIM"

Daha önce kalbinin boş olduğunu ifade eden Sarıkaya, "İlişkilerinde romantik ve duygusal mısın, yoksa aklın yönetimde midir?" sorusuna yanıt vermişti. Sarıkaya, "Fazlasıyla duygusalım maalesef. Hiç öyle plancı programcı değilim." demişti.

Son Güncelleme: 12.12.2021 13:20:45
ETİKETLERserenat sarıkaya  umut emirgen  aşk