UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

‘ACAYİP KOCAM KÖYLÜYÜM VE ALİ'YE ÇOK AŞIĞIM’

Hazal Kaya Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Kaya, Ali Atay'a olan aşkından oğlu Fikret Ali ile değişen hayatına kadar merak edilen her şeyi anlattı.

‘ACAYİP KOCAM KÖYLÜYÜM VE ALİ'YE ÇOK AŞIĞIM’

Birine saygısızlık yaptığını gördüğün insan gözümde biter.

Batıl inancım o kadar çok ki, yakabildiğim her şeyi yakarım. Sirkeyle yıkanırım içerim...

KISKANIYORSAM, SEBEBİ VAR

Benim kıskançlığımın bazı sebepleri var. Arkadaşlarımı çok kıskanıyorum. Böyle yanak yanağa fotoğrafa çok sinirleniyorum. Yersiz samimiyete çok sinir oluyorum. Zaman zaman çok kıskancım, zaman zaman da 'bu niye böyle' diyeceğiniz kadar soğuk kanlı dururum. O yüzden 10 üzerinden 5.

'GÜN AYMADI OĞLUM!'

Gece 1 de uyanıp beni gördüğünde 'Anne günaydın' diyor. 'Oğlum asla gün aymadı, şuan o saat değil' diyorum.

Bütün küfürler benim bebeklerim, çok seviyorum.

Çok fazla takıntım var. Mesela Ali ile markete gittik, arabalarımızı aynı otoparkta aynı yere koyuyoruz. Doluysa çok sinirleniyoruz.

'ALİ İLE OYUNCU GÖMÜYORUZ'

Hamileyken dışarıda bir kadın bana 'normal doğuruyoruz değil mi?' dedi. Çok sinirlendim. Ne münasebet ya?

Ali ile oyunculuları eleştiriyoruz. Mezar kazıp gömüyoruz...

Oğlum abuk sabuk birini koluna takıp getirirse Ali yanımda olsun ve beni tutsun isterim. Yapamam yani. Ben gelemem öyle şeye.

'FAVORİM FİRDEVS YÖREOĞLU'

Favori Aşk-ı Memnu karakterim Firdevs Yöreoğlu. Kraliçe ya. Hep haklı, hep doğru söylüyor.

Eskiden magazin çok vahşiydi. Bir dış ses vardı ya, insanlar hakkında neler söylüyordu. Bunu söylüyor olamazsın!

'KOCAM KÖYLÜYÜM'

Ben feci kocam köylüyümdür. Çok aşığım. Ve biraz içtikten sonra Ali'ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım gibi bir duyguyla yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor böyle şeylerden...

'FİKO İLE HER ŞEY DEĞİŞTİ'

Fiko hayatımda çok şey değiştirdi. Daha cesur hissediyorum. Daha her şeyi yapabilir buluyorum kendimi. Bir de çok tatlı bir tip. Sıfır bir şey geliyor dünyaya. Önce 'bunu hayatta tutmalıyım' başlıyor. Sonra öğreniyor. Bu çok keyifli bir yolculuk. İnsanlara karşı daha yumuşadım. Eskiden çok sinirleniyordum.

'ALİ'Yİ ÇOK BEĞENDİM'

Biz Ali ile Leyla ile Mecnun'un finalinde karşılaştık. Ben Ali'yi çok beğendim. Sonra bir arkadaşımızın doğum gününde karşılaştık ben yine çok beğendim. O zaman biraz sarhoştum. 'Bizimle otursana' demişim. Ama aramızda bişi olmadı.

'SENARYO OKUMAYA GİTTİM'

Kendi yazdığı bir film için benimle görüşmek istedi. Magazin var diye ben onun evine gittim. Öyle bir araya geldik. O gün bugün işte... Sonra kına gecemiz o evde oldu, düğün o evde oldu, çocuk o evde oldu... Senaryo okumaya gittim, adamın evinden çıkmadım gibi bişi oldu.

Son Güncelleme: 26.11.2021 13:08:57
ETİKETLERhazal kaya  ali atay