UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MORGDA TEKRAR CANLANDI!

Hindistan'da ilginç bir olay meydana geldi. Geçirdiği trafik kazasının ardından ailesine öldüğü bildirilen 45 yaşındaki adam morga kaldırıldı. Ancak adamın ölmediği 6 saat sonra anlaşıldı. Hastanenin Tıbbi Müfettişi Rajendra Kumar, adamın muayene edildiğinde yaşam belirtisi göstermediğini söyledi, şu an ise komada olduğunu ve tedavisinin sürdüğünü söyledi.

MORGDA TEKRAR  CANLANDI!

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde yer alan Moradabad kentinde geçtiğimiz cuma günü geçirdiği trafik kazasının ardından 45 yaşındaki Srikesh Kumar, kaldırıldığı hastanede doktor tarafından ölü olarak ilan edildi. Kumar’ın ölüm haberinin ailesine verilmesinin ardından aile hastaneye gelene kadar Kumar morgda bir dondurucunun içinde bekletildi.

Aile, otopsi için evrak işlerini başlatmak için hastaneye geldiğinde ise 6 saat boyunca morgda bir dondurucunun içinde bekletilen Kumar’ın hayatta olduğu ortaya çıktı.

Hastanenin Tıbbi Müfettişi Rajendra Kumar basına verdiği demeçte, "Acil sağlık görevlisi onu muayene etti. Herhangi bir yaşam belirtisi bulamadı ve bu nedenle öldüğünü ilan etti" ifadelerini kullanarak, 45 yaşındaki adamın hayatta olduğunun tespit edilmesinin ardından yeniden tedavi edildiğini ve şu anda komada olduğunu açıkladı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Son Güncelleme: 22.11.2021 09:53:50
ETİKETLERhindistan  morg