UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

METEOROLOJİDEN 11 İLE KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI!

Meteoroloji, Batı Karadeniz kıyıları, Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul, Bursa ve Balıkesir, Antalya, Burdur, Isparta, Konya ve Karaman illeri için sağanak yağış uyarısında bulundu.

METEOROLOJİDEN 11 İLE  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 18 Kasım Perşembe günü değerlendirmelerine göre yurdun kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz kıyıları, Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul'un Anadolu Yakası, Bursa ve Balıkesir'in kuzeyi, Antalya'nın iç kesimleri, Burdur'un doğusu, Isparta'nın güneyi ile Konya ve Karaman çevrelerinin yerel olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

PUS VE SİS UYARISI

Meteoroloji'nin uyarısı şöyle:

Ülkemizin iç ve doğu kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, vb) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, ilk saatlerde Bursa ve Balıkesir'in kuzeyinin hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra İstanbul'un Anadolu Yakası, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Son Güncelleme: 18.11.2021 09:08:09
ETİKETLERmeteoroloji