UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

METEOROLOJİDEN FLAŞ UYARI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son raporunda, hava sıcaklıklarının Türkiye genelinde mevsim normallerinin 4 ile 6 derece üzerinde seyredeceği bildirildi.

METEOROLOJİDEN FLAŞ UYARI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Buna göre; hava sıcaklıkları Türkiye genelinde mevsim normallerinin 4 ile 6 derece üzerinde seyrediyor.

Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu’da genellikle sabah ve gece saatlerinde sisli, puslu bir hava olacak.

MARMARA

Marmara Bölgesinde gün içinde ise parçalı az bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölge genelinde 20 ile 25 derece aralığında seyrediyor.

EGE

Ege Bölgesinde hava az bulutlu. Sabah saatleri ise sisli. Sıcaklık İzmir’de 28, Afyon’da 22 derece. Cumartesi günü gökyüzünün de sıcaklığın da durumu benzer şekilde olacak.

AKDENİZ

Akdeniz Bölgesinde gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık 26-27 derecelerde. Hafta sonu da gökyüzü de sıcaklıklar da durumunu koruyacak.

İÇ ANADOLU

İç Anadolu Bölgesinde sis etkili. Bölgenin batı kesimlerinde gün içinde hava az bulutlu olacak. Sıcaklık 19-20 derecelerde ölçülüyor.

KARADENİZ

Karadeniz Bölgesi parçalı bulutlu. Yer yer sisli bir hava olur. Cumartesi günü de durum benzer şekilde. Pazar günü ise bulutlar yoğunlaşabilir.

DOĞU ANADOLU

Doğu Anadolu Bölgesinde hafta sonu dahil hava parçalı az bulutlu. Bölgenin kuzeyinde sis etkili olacak. Sıcaklık Erzurum’da 14, Malatya’da 19 derece.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde gökyüzü az bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 24, Şanlıurfa’da 29 derece ölçülüyor.

 

Son Güncelleme: 4.11.2021 21:12:07
ETİKETLERmeteoroloji  hava durumu