UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

JÜRİ ÜYELERİ YARIŞMACIYI PAYLAŞAMADI

O Ses Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Remzi Fatih Tatlıdil, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Tatlıdil, performansı ile dört jüriyi etkilemeyi başardı.

JÜRİ ÜYELERİ YARIŞMACIYI PAYLAŞAMADI

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye, yeni sezonu ve değerli jürileri ile dün akşam seyirciyi ekran başına kilitledi.

Jüriliğini Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ün yaptığı O Ses Türkiye'de 29 yaşındaki Remzi Fatih Tatlıdil, geceye damga vurdu.

SEYİRCİDEN YOĞUN İSTEK

O Ses Türkiye'de yeni sezon heyecanı tüm hızıyla devam ederken Remzi Fatih Tatlıdil 'Koyver Kendini' performansı ile dört jüriyi de döndürebilmeyi başardı. Tatlıdil, seyircinin ısrarıyla şarkıyı bir kez daha söyledi.

Performansıyla jüriyi ve seyirciyi etkilemeyi başaran yarışmacı, anaokulunda 3-6 yaş grubuyla çalıştığını, enerjisinin de buradan geldiğini söyledi.

Yarışmacı, Beyazıt Öztürk'le daha önceden tanıştığını ve 10 yıl önce birlikte şarkı söylediğini dile getirdi. Ebru Gündeş, bu hikayeden sonra şanslarının olmadığını söyledi. Oğuzhan Koç, çok istediği yarışmacı için Beyazıt Öztürk'ü bloke etti. Ebru Gündeş de Murat Boz'u bloke etti.

Jüri üyelerinin paylaşamadığı yarışmacı, B planını devreye soktu ve yaş kriterinden dolayı daha iyi anlaşacağını düşünüp Oğuzhan Koç'u seçti.

HADİSE YERİNE EBRU GÜNDEŞ

Hadise yerine bu sezon Ebru Gündeş'in olması sosyal medyada geniş yankı bulmuştu. İddiaya göre Gündeş, jüride tek kadın olmak istiyordu.

Tercihini Ebru Gündeş'ten yana yapan Acun Ilıcalı her fırsatta ünlü şarkıcıyı övmesiyle dikkat çekiyor. Ilıcalı ilk bölümde Gündeş'i ekrana davet ederken söylediği sözlerle gündem oldu.

Ilıcalı şunları söyledi: "Eski yeni jüri üyemiz. Kendisiyle zor günlerimizde hep birbirimize destek olduk. Beraber çok güzel günler geçirdik. O Ses'in rengiydi, sesiydi. Hayranıyız."

"O Ses Rap'te Hadise. Mero ile anlaştık mutluyuz, Murda ile anlaşıyoruz çok mutluyuz. Kadın yok. Hadise'ye sen olur musun dedim? 'Nasıl olacak' dedi. İkisi aynı anda olmazdı. Biz onu Hülya'da denedik çünkü. O Ses Türkiye'de de Hülya vardı. Yetenek Sizsiniz'de de... Biz mutlu olmadık. O yüzden Hadise 'O Ses Rap'te."

Son Güncelleme: 24.10.2021 13:49:48
ETİKETLERO ses türkiye