UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TANER ÖLMEZ KESENİN AĞZINI AÇTI! ECE’YE BEBEK HEDİYESİ

Geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen sade bir törenle evlenen Taner Ölmez, eşi Ece Çeşmioğlu’na dünyaya gelecek bebekleri için doğum hediyesini şimdiden aldı.

TANER ÖLMEZ KESENİN AĞZINI AÇTI! ECE’YE BEBEK HEDİYESİ

Son olarak final yapan 'Mucize Doktor' dizisinde rol alan Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Kemerburgaz'da düzenlenen törenle nikah masasına oturmuştu.

Geçtiğimiz haziran ayında mutluluğa 'evet' diyen oyuncu çiftten güzel haber geldi. geçtiğimiz günlerde ikilinin, anne-baba olmaya hazırlandığı ortaya çıkmıştı.

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak'ın haberine göre; Taner Ölmez, beş aylık hamile olan eşi Ece Çeşmioğlu’na 400 bin TL değerinde spor bir araba satın aldı.

Mutlu çiftin bebek heyecanı, Instagram'da paylaştıkları bu fotoğrafla ortaya çıkmıştı. Söz konusu karede; 30 yaşındaki güzelin karnının büyümeye başladığı görülmüştü.

"İYİ Kİ..."

Öte yandan Taner Ölmez, Kasım 2020'de 29 yaşına basan Çeşmioğlu'nun doğum gününü, sosyal medyada yaptığı paylaşımla kutlamıştı. Güzel oyuncunun fotoğrafını yayınlayan Ölmez, "İyi ki doğdun, iyi ki..." notunu yazmıştı.

2002 yılında 'Çocuklar Duymasın'da oyunculuğa adım atan Ece Çeşmioğlu; daha sonra 'Öyle Bir Geçer Zaman ki', 'Söz' ve 'Tutunamayanlar' dizilerinde rol almıştı.

Son Güncelleme: 18.10.2021 23:44:07
ETİKETLERtaner ölmez  ece çeşmioğlu