UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİBARİYE HAKKINDA ŞOK İDDİA!

Geçtiğimiz haftalarda 'Benzemez Kimse Bize' adlı programa katılan sanatçı Kibariye'nin yeni imajı, sosyal medyada çok konuşulmuştu. Saçına taktığı perukla alay konusu olan Kibariye, hiç vakit etmeden kuaföre koştu. Peruk takmaya tövbe eden ünlü sanatçı Kibariye, Kadıköy'deki bir kuaförde saçlarına kaynak saç yaptırdı.

KİBARİYE  HAKKINDA  ŞOK İDDİA!

İddiaya göre, eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte kaynak saç yapan bir işletmeye gelen sanatçı Kibariye, 3 saat süren işlem sonrası aldığı hizmetin bedeli olan 4 bin 200 lira tutarındaki borcunu ödemeden dükkandan ayrıldı.

KUAFÖR PARASINI İSTEDİ

Ödeme alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariye'nin danışmanı ile iletişime geçerek ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık girdi. Küçükbalçık ise bu tutarı ödemeyecekleri belirterek telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını engelledi.

Neye uğradığını şaşıran işletme sahibi ise "Dükkanımıza dünya starı geldi diye düşünmüştük." diyerek yaşanılanlara tepki gösterdi.

"DÜKKANI MÜŞTERİYE KAPATTIK"

Yaşanan olaya ilişkin konuşan işletme sahibi Kiraz Kıran, "Kibariye Hanım dükkanımıza geldi. Kaynak saç işlemi yaptık. Normal müşteriden parayı önceden talep ediyoruz. Kibariye Hanım'ı görünce dükkanımıza dünya starı geldi diye düşündük. Önden ödeme talep etmedik. O da işlem sonunda tutan 4 bin 200 liralık borcunu ödemeden çıkarak gitti. Menajeri ile iletişime geçtik. Bizden IBAN numarası istediler, gönderdik. Elimize para geçmeyince bu sefer eşi Ali Bey'i aradık. Kendisi bize sponsor olmamızı teklif etti. Biz de bu teklifi kabul etmeyince bu parayı ödemeyeceklerini söyleyip telefonu suratıma kapattı. Halbuki biz Kibariye Hanım'ı görünce rahatsız olmasın diye dükkanı müşteriye kapatmıştık. Tüm personelimiz onunla ilgileniyordu. Keşke böyle olmasaydı." diye konuştu.

Son Güncelleme: 11.10.2021 12:28:12
ETİKETLERkibariye