UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KANSERE YAKALANAN OYUNCU GÖRÜNTÜLENDİ

Bir süredir meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder, önceki gün Nişantaşı’nda hastane çıkışı görüntülendi. Ergüder, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

KANSERE YAKALANAN OYUNCU GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz mart ayında meme kanseri teşhisi konulan Canan Ergüder, tedavi sürecine başlamış ve o dönem rol aldığı diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Ergüder önceki gün Nişantaşı’nda hastane çıkışı objektiflere takıldı. Tedavi nedeniyle dökülen saçları tekrar çıkmaya başlayan Ergüder keyifliydi.

Oyuncu “Tetkiklerimi yaptırdım. Kemoterapi ve radyoterapi bitti. Bundan sonra altı ayda bir kontrol var. Bu biten bir süreç değil, kontrol edilen bir süreç” dedi.

"MORALİMİ YÜKSEK TUTUYORUM"

Ünlü oyuncu, "Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim" mesajını paylaşmıştı.

Ameliyat olan ve setlere ara veren oyuncu, Alzheimer hastalığına dikkat çekmek ve toplumsal bilinci artırmak amacıyla çekilen 'Sadan Hanım' adlı belgesel filmde, Alzheimer hastası Sadan Ünüvar’ı canlandırdı.

'Sadan Hanım' filminin galası geçtiğimiz akşam yapıldı. Yeni imajı ile objektiflerin karşısına çıkan Canan Ergüder, sağlık durumuyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Kendisi gibi oyuncu olan Kenan Ece ile mutlu bir evlilik sürdüren Ergüder, "Gayet iyiyim, toparlıyorum. Zor bir süreçti. Tedavim bitmek üzere. Kemoterapim bitti, radyoterapim de bitmek üzere" ifadelerini kullandı.

Galada çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncunun gönderisi, yaklaşık 50 bin beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

"ALIŞAMADIĞIM RENKLERLE TANIŞTIM"

Kemoterapi tedavisi nedeniyle uzun sarı saçlarına veda eden bir çocuk annesi 44 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay yeni saç tasarımıyla dikkat çekmişti.

Yeni saç tasarımıyla hayranlarının karşısına çıkan Canan Ergüder, duygularını "Alışmadığım renklerle tanıştım, çok mutluyum" şeklinde ifade etmişti.

 

 

Son Güncelleme: 3.10.2021 19:28:05
ETİKETLERCanan Ergüder  Kanser