UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ALTI YILDIR BİRLİKTEYDİLER! ÖZGE VE SERKAN ÇİFTİ EVLENİYOR!

Altı yıldır birlikte olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, evlilik yolunda ilk adımı attı. Yolları 2015 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde kesişen çift, ilişkilerini resmiyete dökmeye hazırlanıyor.

ALTI YILDIR BİRLİKTEYDİLER! ÖZGE VE SERKAN ÇİFTİ EVLENİYOR!

İki ay önce çıktıkları Amerika tatilinde Özge Gürel’e sürpriz yaparak evlenme teklif eden Serkan Çayoğlu, “evet” yanıtıyla havalara uçtu.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; şu sıralar dizi çekimleri nedeniyle Kıbrıs’ta bulunan oyuncu, proje bitimiyle birlikte nişan yapacak.

Yaz aylarında nikâh masasına oturmayı planlayan çift, aileleriyle de küçük bir kutlama yaptı. Çift şimdilik haberi herkesten saklıyor, sadece yakın arkadaşları biliyor.

370 BİN TL!

Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi Özge Gürel'in parmağına taktığı özel tasarım pırlanta yüzüğün fiyatının ise 370 bin lira olduğu öğrenildi.

Özge Gürel, sevgilisi Serkan Çayoğlu ile katıldıkları düğün öncesi ayna karşısında çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

"JAMES BOND VİZYONA MI GİRİYOR?"

Kendilerini James Bond'a benzeten güzel oyuncunun, "James Bond vizyona mı giriyor dediler" mesajını yazdığı gönderiye 600 binden fazla beğeni ve çok sayıda övgü dolu yorum geldi.

Son Güncelleme: 1.10.2021 11:25:49
ETİKETLERÖzge Güler  Serkan Çacoğlu  evlilik