UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BEBEK KAVGASI BÜYÜDÜ!

Tülin Şahin’in kendisini ‘sorumsuz baba’ gibi göstermesine tepki gösteren Portekizli Pedro de Noronha, sosyal medyada kızının adına ‘Siena için adalet’ isimli sayfa açtı. Pedro, bu sayfayı tüm Türkiye’nin görmesi için yüklü para ödeyip Instagram’la sponsorlu reklam anlaşması yaptı.

BEBEK  KAVGASI  BÜYÜDÜ!

Tülin Şahin'le kızı Siena'nın babası Portekizli Pedro de Noronha arasındaki kavga boyut değiştirdi. Şahin, "Bana ve kızıma şiddet uyguladı", "Kızımı kaçırmak istiyor" diyerek Noronha'dan şikayetçi olmuştu.

Yaşananların ardından Portekizli iş insanı, Şahin'in kendisini sorumsuz bir baba ve kötü biri gibi göstermesine tepki olarak Instagram üzerinden 'Siena için adalet' isimli bir sayfa açtı.

'YASALARA KARŞI ÇIKIYOR'

Pedro, bu sayfa üzerinden kızına ithafen "Baban seni görmeye geldi ama annen yine yasa dışı oyunlar oynuyor ve bu muhteşem ülkenin yasalarına karşı çıkıyor" gibi yazılar kaleme almaya başladı. Pedro, bu yazıları tüm Türkiye'nin görmesi için de Instagram ile sponsorlu reklam anlaşması yaptı. Pedro'nun olayları, kendi açısından anlattığı yazılar şimdi herkesin sosyal medya hesabına düşüyor. (Günaydın)

Son Güncelleme: 28.09.2021 09:18:54
ETİKETLERtülin şahin  pedro de noronha