UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ESKİ EŞLERİNİ BİRLİKTE YAŞAMAYA MECBUR BIRAKTI!

Özcan Deniz ve Ercan Deniz eski eşlerini birlikte yaşamaya mecbur bıraktı!

ESKİ EŞLERİNİ BİRLİKTE YAŞAMAYA MECBUR BIRAKTI!

Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasındaki gerilim bitmiyor. Özcan Deniz ve ağabeyi Ercan Deniz eski eşlerini birlikte yaşamaya mecbur bıraktı. İddiaya göre iki eski elti anlaşamasa da aynı villada yaşıyor.

Feyza Aktan geçtiğimiz aylarda fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek, şarkıcı olan eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Aktan, 2018-2019 yılları arasında evli kaldığı Deniz ile ağabeyi hakkında korunma talep ettiği ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Deniz'in eski eşine şiddet uyguladığı ve "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" şeklinde tehdit ettiği de ileri sürülmüştü.

Bu iddiaların ardından karşılıklı suçlamalar devam ederken ortaya bomba bir iddia daha atıldı. TV8'de ekrana gelen 2.Sayfa'nın özel haberine göre; Özcan Deniz Zekeriyaköy'deki 15 milyon liralık villasını ikiye böldü; üst katı eski eşi Feyza Aktan'a; daha alçak katı da ağabeyi Ercan Deniz'in boşandığı eşine tayin etti.

"GEÇİNEMİYORUM"

İddiaya göre, bahçe ve balkon gibi ortak alanları birlikte kullanan eski eltiler hiç anlaşamıyor ve gerilim yaşıyor. Öte yandan Özcan Deniz'in milyonlarca liralık mülk varlığını eski eşi Feyza Aktan'ın herhangi talepte bulunmaması için ağabeyi Ercan Deniz'in üstüne geçirdiği de iddia edildi.

Aktan'ın yakınlarına "Bana her ay asgari ücret gibi bir para veriyor. Geçinemiyorum" diyerek tasa yandığı öne sürülüyor.

DAVADA YENİ GELİŞME

Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti, 2018 yılında dünyaevine girmiş ve 15 ay sonra boşanmıştı. Kuzey adında bir oğulları bulunan ikili, karantina günlerini birlikte geçirmişti.

Boşandıktan kısa süre sonra barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken, bu kez karşılıklı suçlamalar gelmişti. İkili, şimdilerde oğulları Kuzey'in velayeti için karşı karşıya. Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'a üç yaşındaki oğlu için açtığı velayetin değiştirilmesi davasının üçüncü duruşması görüldü.

İstanbul 17. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmada, Özcan Deniz, Feyza Aktan ve tarafların avukatları hazır bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmadı.

 

Duruşmada Özcan Deniz'in kız kardeşi Yurda Deniz, ağabeyi Ercan Deniz ve asistanı tanık olarak dinlendi. Feyza Aktan'ın kızkardeşleri ile bir arkadaşı da Aktan'ın tanıkları olarak dinlendi.

Yaklaşık iki saat süren duruşma, başka tanıkların dinlenmesi için ertelendi. Duruşma çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, kardeşleriyle birlikte adliyeden ayrıldılar.

Son Güncelleme: 13.09.2021 16:46:45
ETİKETLERözcan deniz  feyza aktan