UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“ANNEMİN EVİNDEN KAÇIP BABAMA SIĞINDIM”

2002-2006 yılları arasında evli kalan ünlü oyuncular Charlie Sheen ile eşi Denise Richards'ın kızlarından biri sosyal medyadan annesine şok suçlamalar yöneltti.

“ANNEMİN EVİNDEN KAÇIP  BABAMA SIĞINDIM”

Dünyaca ünlü oyuncu Charlie Sheen ile manken eşi Denise Richards’ın evlilikleri sırasında dünyaya gelen kızlarından biri, dün sosyal medyada çok büyük ve sert iddialarda bulundu.

17 yaşındaki Sami, kişisel TikTok hesabı üzerinden annesini eleştirdi ve artık babasıyla yaşadığını duyurdu. Annesinin evinde şiddete maruz kaldığını söyleyen Sami, “Bir yıl önce bugün, şiddetin olduğu bir evde kapana kısılmıştım, kendimden nefret ediyordum, günlerce yemek yemiyordum ya da uyumuyordum, çok depresyondaydım, okuldan nefret ediyordum vs…” yorumunu yaptı.

Lola Sheen, Charlie Sheen, Sami Sheen ve Denise Richards, en son Mart 2021’de bu pozu vermişti.

Fakat daha sonra eğlenceli bir video paylaşan genç kadın, “Şimdi: O cehennem evinden sonunda çıktım, ruhsal olarak uyandım, iki kedim var, mutlu bir bekarım, kendime sevgi doluyum ve liseyi bıraktım:)” yorumunu yaptı.

Sami sosyal medya hesabından 2006’da boşanan ebeveynlerinin hangisinde kaldığını söylemedi. Fakat ABD’nin önde gelen tabloid gazetelerinden New York Post’a konuşan kaynaklar, Sami’nin geçen yıl annesinde kaldığını söyledi.

İsmini açıklamayan kaynak, “Denise’in her ebeveyn gibi bazı kuralları vardı. O bir anne ve ebeveyn ve kuralları var. Fakat Sami kurallara uymak istemedi. Charlie’nin de farklı bir ebeveynlik anlayışı var ve Sami babasında kalmaya karar verdi” dedi.

Son Güncelleme: 11.09.2021 13:24:37
ETİKETLERcharlie sheen  denise richards