UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GONCA VUSLATERİ İSYAN ETTİ!

Coronavirüs’e yakalanıp evinde tedavi görürken belinden aşağı kaynar su dökülen oyuncu Gonca Vuslateri, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Oyuncu, gazeteciler aracılığıyla kendisine sosyal medya üzerinden mesaj atanlara seslendi.

GONCA VUSLATERİ İSYAN ETTİ!

Geçen aylarda koronavirüse yakalanıp evinde tedavi gören Gonca Vuslateri, burnunu açması için içinde kekik yağı olan kaynar suyu üzerine dökerek talihsiz bir kaza yaşamıştı.

Tedavi sürecini ve bu süreçte yaşadıklarını sık sık anlatan ve paylaşan Vuslateri, önceki gün Cihangir'de objektiflere takıldı.

Tedavi sürecini ve bu süreçte yaşadıklarını sık sık anlatan ve paylaşan Vuslateri, önceki gün Cihangir'de objektiflere takıldı.

"BURADAN SESLENMEK İSTİYORUM"

Ünlü oyuncu gazetecilere, "Arkadaşlar sizin aracılığınızla burdan seslenmek istiyorum..." diyerek sosyal medya üzerinden kendisiyle iletişime geçmeye çalışan takipçilerine mesaj verdi.

Vuslateri, "Çok fazla sosyal medyada, 'ben de yandım şöyle böyle oldu' deyip fotoğraf atanlar oluyor. Ben doktor değilim. Ne çare de üretildiyse paylaşıyorum..."

"REKLAM YAPAMAM"

"Sarı kantaronun reklamını yapamam ben. Bir yıldır Kuzey Ege'den gelen bitkisel bir şey bu tedavi bana da uygulanıyor elbette. Ama önce mutlaka doktor nezdinde ilaçları kullanmak gerekiyor..."

"Yosun terapi, meridyen terapi hepsini kullanıyorum. Sadece denizi ve güneşi çok özledim. Öğle güneşinde bile dışarıda dururdum ama çok çalışmakla bunu kurtarmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 23.08.2021 08:50:10
ETİKETLERgonca vuslateri