UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BOĞAZ KONSERLERİ GERİ DÖNDÜ! KURUÇEŞME’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ!

Poll Production organizasyonundaki Kuruçeşme Açık Hava Konserleri dün Nil Karaibrahimgil ile başladı.

BOĞAZ KONSERLERİ GERİ DÖNDÜ! KURUÇEŞME’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ!

 

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Açıkhava Konserleri önceki akşam Nil Karaibrahimgil konseri ile başladı. Renkli bir organizasyonla açılış yapan Kuruçeşme Açıkhava ile İstanbullular özledikleri boğaz konserlerine Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri ile kavuştu.

‘İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ’ İÇİN ‘UYAN ANNE’!

Sahneye yeni yazdığı ‘Uyan Anne’ şarkısıyla çıkan Nil Karaibrahimgil iklim değişikliğine dikkat çekti.  Şarkı bitiminde ‘Bir çocuğun ağzından yazdığım birkaç şarkı oldu geçmişte ama yazarken ağladığım bir tek ‘Uyan Anne’ şarkısı olmuştur herhalde.’ diyerek son zamanlarda yaşanılan doğal afetlerin kendisini derinden etkilediğini söyledi. Şarkıya Kuruçeşme’de dinleyicileriyle birlikte klip çeken sanatçı, en sevilen şarkılarını da sevenleriyle birlikte seslendirdi.

ANLAMLI BAĞIŞ!

Müziğin en büyük şifa olduğunu ve şarkı söylemenin herkese iyi geldiğini söyleyen Nil Karaibrahimgil, bilet gelirlerinin bir bölümünü AHBAP derneğine bağışladığını açıkladı. Tema, Afad, Haytap, Kızılay ve Ahbap derneklerine bağış yapılan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde ilk bağış AHBAP’a gönderildi.

HABERİN VİDEOSU

Son Güncelleme: 15.08.2021 17:52:51
ETİKETLERkonser  poll production