UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BELEDİYE BAŞKANI'NDAN ACI SÖZLER! FELAKETİ YAŞIYOR...

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketine ilişkin canlı yayında açıklama yapan Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık, "Yağmur 5 saattir kesintisiz devam etmekte, ilçemiz tarihinde böyle bir felaket görmedi. Çaresiz şekilde ilçemizin yok oluşunu seyrediyoruz" dedi.

BELEDİYE BAŞKANI'NDAN ACI SÖZLER! FELAKETİ YAŞIYOR...

Yanık, "4 - 5 can kaybımız olduğu kesin. Şu an yağış şiddetli bir şekilde devam ediyor. Bu felaketi kelimelerle anlatmak mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Bartın, Kastamonu ve Sinop yoğun yağışla birlikte sel felaketini yaşıyor. Kastamonu'nun Bozkurt ilçesi Belediye Başkanı Muammer Yanık NTV canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Yanık, kuvvetli yağışı 'Tarihte görülmemiş bir felaket' olarak tanımlarken "Çaresiz şekilde ilçemizin yok oluşunu seyrediyoruz" dedi.

İşte Bozkurt Belediye Başkanı Muammer Yanık'ın açıklamaları...

Dünden itibaren yağışlar başlamıştı, öğleden itibaren şiddetli bir şekilde vurdu. 5 saattir kesintisiz devam etmekte, ilçemiz tarihinde böyle bir felaket görmedi. Şiddetli bir şekilde devam ediyor. Çaresiz şekilde ilçemizin yok oluşunu seyrediyoruz.

"4-5 CAN KAYBIMIZ OLDUĞU KESİN"

4 - 5 can kaybımız olduğu kesin. Şu an yağış şiddetli bir şekilde devam ediyor. Bu felaketi kelimelerle anlatmak mümkün değil. Bir barajın patladığını düşünün ve 5 saattir bu şekilde Bozkurt ilçesi. Herkes çaresiz, insanlar çaresiz. Olağanüstü bir durum var.

Son Güncelleme: 11.08.2021 18:08:37
ETİKETLERbozkurt  beled  ye  sel  karadeniz