UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ FENOMENDEN ACI HABER!

Selfie çekmek ve bu fotoğrafları sosyal medyadan paylaşarak beğeni toplamak adeta çağımız insanının vazgeçilmez alışkanlığı haline gelmiş durumda. Bu alışkanlıksa zaman zaman sonu ciddi yaralanmalara ya da ölüme giden felaketlere yol açabiliyor. Bunun son örneği ise Instagram fenomeni Sofia Cheung oldu.

ÜNLÜ FENOMENDEN ACI HABER!

Hong Konglu Instagram fenomeni Sofia Cheung, en çok beğeniyi toplayacak fotoğrafların peşinde koşarken canından olan son kurban oldu...

Instagram'da paylaştığı ve her biri farklı şelale, uçurum, kayalık gibi yerlerde çekilmiş etkileyici fotoğraflarla ünlenen ve bu fotoğrafları için hiçbir tehlikeden çekinmeyen genç kadın bu kez kadere yenildi ve şelalede poz vererek selfie çekmeye çalışırken uçurumdan düşerek hayatını kaybetti.

Dünyayı şoke eden olay geçen cumartesi günü Sofia Cheung ve arkadaşları Ha Pak Lai parkına gittiğinde yaşandı. The Sun'da yer alan habere göre bir şelalelin ucunda selfie çekmek isteyen sosyal medya yıldızı ayağı kayınca dengesini kaybetti ve şelalenin bitiminde yer alan havuza çakıldı.

Sofia Cheung'un dehşete kapılan arkadaşları hemen ambulans çağırdı ve kadın acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak Cheung hastaneye vardığında hayatını kaybetti.

Günü üç arkadaşıyla Ha Pak Lai doğa parkında geçiren ancak hayatını kaybedeceğinden habersiz olan talihsiz fenomen, Instagram sayfasında yürüyüş, kano, keşif, açık hava etkinlikleri ve fotoğrafçılığı tutkuları olarak sıralamıştı.

Sofia'nın 6 bin 314 takipçisi olan hesabından paylaşılan son fotoğraf, 9 Temmuz'da yayınlandı. Genç kadının ölüm haberini alan yakınları ve takipçilerini, Sofia'nın sayfasını mesaj yağmuruna tuttu.

Son Güncelleme: 14.07.2021 14:57:16
ETİKETLERfenomen  ünlü  acı haber