UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YASEMİN ALLEN TRAFİKTE CEZA YEDİ

Oyuncu Yasemin Allen, önceki gün Bebek'te aracıyla seyir halindeyken trafik uygulamasına takıldı. Para cezası yiyen oyuncu “Bilmiyordum” açıklamasında bulundu.

YASEMİN ALLEN TRAFİKTE CEZA YEDİ

Kullandığı aracın muayenesi olmadığı için 314 TL ceza kesilen Yasemin Allen, trafik memurlarına aracın arkadaşının aracı olduğunu ifade ederek, "Arkadaşım yurt dışında, arabası bende kaldı. Bilmiyordum muayenesi olmadığını ilk fırsatta yaptıracağım' dedi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Allen, 'Bir süre daha buradayım. 10 Temmuz'da doğum günüm var. Onun için tatilimi de ona göre ayarladım. Buradaki işlerimi bitirip, Bodrum'a gideceğim' dedi.

"HAYALPERESTLİĞİN GAZABINA UĞRADIM"

Alem dergisine konuşan Allen, "Meraklı bir insanım. İnsanlığı, sanatı, geleceği merak ediyorum. Fazla hayalperestliğin gazabına uğradığımı da söyleyebilirim, felaket senaryoları içine kaptırabiliyorum kendimi. En mutlu olduğum zaman ise arkadaşlarımı güldürdüğüm anlar" dedi.

31 yaşındaki oyuncu, annesi Suna Yıldızoğlu'nun kendisini güçlü ve kendinden taviz vermeyen bir kadın olarak büyüttüğü için bu sektöre girerken ufak nasihatlerde bulunduğunu ve çıkardığı işe de güvendiğini söyledi.

Uzun bir süredir Türkiye ve İngiltere arasında mekik dokuyan Yasemin Allen, son olarak Türkiye'ye yerleştiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, sosyal medya kullanımıyla ilgili de konuşarak şu ifadeleri kullandı: "Sırf pozitif enerjiyle beslenen bir insan değilim ama sosyal medyada sadece ilgi çekmek için yazılan negatif yorumları siliyorum."

"Linç kültürüne karşı olduğum için de çığ gibi büyümesini engelliyorum bazı fikirlerin."

Son Güncelleme: 1.07.2021 09:54:16
ETİKETLERyasemin allen  oyuncu