UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UÇURUMDAN ATLADIĞI SÖYLENEN GENÇ KIZIN ARKADAŞINDAN ŞOK SÖZLER!

İstanbul Sultangazi'de, 4 arkadaşı ile piknik yapan 15 yaşlarındaki Elif, arkadaşlarının ileri sürdüğü iddialara göre uçurumdan atladı. Ekipler, uçurumun kenarından genç kızın cansız bedenini çıkardı. Genç kızın arkadaşı ifadesinde, "Sevgilisinden ayrıldığını bilmiyordum. 'Ben ondan ayrı yaşayamam' deyip atladı. Kafası güzeldi" ifadelerini kullandı.

UÇURUMDAN ATLADIĞI SÖYLENEN GENÇ KIZIN ARKADAŞINDAN ŞOK SÖZLER!

Akşam saatlerinde Cebeci Mahallesi'nde yaşanan olayda iddiaya göre, Elif Ç. ve 4 arkadaşı piknik yapmak için ormanlık alana gitti. Burada bir süre eğlenen gençlerin iddiasına göre, Elif Ç. sevgilisinden ayrıldığı için uçurum kenarına giderek uçurumdan atladı.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Ekiplerin çalışmalarını devam ederken, polis ekipleri iki genç kızın ifadesini almak üzere polis merkezine götürülürken, ekipler uçurumdan düşen Elif Ç.'nin cansız bedeninin bulunduğu kayalık alandan çıkarmak için çalışma başlattı. Yaklaşık 4 saat süren çalışmalar sonucu genç kızın cansız bedeni bulunduğu yerden çıkarıldı. Ceset otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

"TECAVÜZ OLAYI ZANNETTİK"

Bir görgü tanığı, "Biz aşağıda piknik yapıyorduk. Bir kız bağırarak geldi. Arkasından koşarak inenler oldu. Köpek sesi duyduk köpek saldırdı sandık, tecavüz olayı sandık müdahale edelim dedik. Sonra onlar birbirini tanıyor dedik. Bir on dakika sonra bir tanesi 'Ağabey yetişin kız kendini attı' dedi. Olayın hepsi bu. Keşke ilk başta gitseydik. Buradaki arkadaşlarına göre sevgilisiyle tartışmış." dedi.

"BEN ONSUZ YAŞAYAMAM DEYİP KENDİNİ AŞAĞIYA ATTI"

Elif Ç.'nin arkadaşı, "Biz buraya oturmak için geldik. Ondan sonra Elif dedi ki, 'Ben onsuz yaşayamam' dedi. Kafası güzeldi sonra kendini aşağı attı. Biz sevgilisinden ayrıldığından haberdar değildik" ifadesini kullandı. Ekiplerin çalışmalarını devam ederken, polis ekipleri iki genç kızın ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.

Son Güncelleme: 27.06.2021 12:56:59
ETİKETLERayrılık  genç  sevgili