UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BBC SUNUCUSU YAYINA ŞORTLA ÇIKTI!

İngiltere'nin devlet destekli ve en ciddi yayın kuruluşu olarak kabul edilen BBC'de yer alan bir görüntü sosyal medyada paylaşıldığı anda gündeme bomba gibi düştü ve viral haline geldi. 11 haberlerini okuyan sunucunun yayına şortla çıkması adeta ülkeyi salladı.

BBC SUNUCUSU  YAYINA ŞORTLA ÇIKTI!

İlkbaharı ve yazı başlangıcını çoğunlukla serin ve yağmurlu geçiren İngiltere, bu aralar oldukça sıcak ve güneşli günler yaşıyor. Böylesi bir sıcağa alışkın olmayan İngilizler BBC yayınında sunucunun ekran karşısına şortla çıktığı anları konuşuyor.

Londra'da ölçülen sıcaklık 28 dereceyi geçmişken 51 yaşındaki BBC sunucusu Shaun Ley, belden yukarısı televizyonda sunucuları görmeye alıştığımız şekilde ceket, gömlek ve kravattan oluşan bir kombinle yer alırken oturduğu masanın altında görülenler sosyal medyada paylaşılınca bir anda viral haline geldi.

Ciddi yayıncılığıyla tanınan BBC'de 1990 yılından beri çalışan ve birçok habere imza atan Shaun Ley, çarşamba günü kameraların karşısına üzerinde ceket ve kravatla çıktı ancak kıyafetini alışılmış şekilde pantolonla değil şortla tamamladı.

Coronavirüs salgınıyla birlikte hayatımıza giren online toplantılar ve hatta televizyon yayınlarının bile evden yapılması sık sık canlı yayın kazaları yaşanmasına ve siyasetçilerden akademisyenlere, televizyon sunucularından programcılara kadar birçok ünlü ve ünsüz kişinin ekranlara çıplak ya da uygunsuz şekillerde yansımasına sebep olmuştu.

Ancak BBC sunucusu Shaun Ley, kameraların karşısına bilerek ve isteyerek şortla çıkıp, bunun ekranlara yansımasına pek de aldırmamış gibi görünüyordu; yani bu yaşanan bir kazadan çok kendi tercihiydi aslında.

 

Son Güncelleme: 4.06.2021 13:56:22
ETİKETLERbbc