UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ANNESİNİ VAHŞİCE KATLETTİ!

İstanbul Küçükçekmece’de kan donduran bir cinayet yaşandı. 4 yıl önce şizofreni tanısı konan ve ilaç kullanan 35 yaşındaki Tuğçe Sayın isimli kadın, annesi Sevilay Palabıyık’tan para istedi. Annesinin para vermeye ret etmesinin ardından tartışma çıktı. Cinnet getiren kadın annesini bıçakla öldürdü. Tuğçe Sayın annesini öldürmekle yetinmeyip kafasını satırla kesip su dolu tencerenin içine koydu.

ANNESİNİ VAHŞİCE KATLETTİ!

Dehşete düşüren olay İstanbul Küçükçekmece'ye bağlı İstasyon Mahallesi'nde yer alan bir sitede yaşandı. İddiaya göre gece saat 12 sıralarında acil tıp teknisyeni olarak çalışan Tuğçe Sayın ile annesi Sevilay Palabıyık arasında para isteme yüzünden tartışma çıktı.

Yaşanan tartışma üzerine Tuğçe Sayın, annesini ölümle tehdit etti. İkili bir süre tartışınca sinirlenen genç kadın, eline aldığı bıçakla annesini defalarca bıçakladı.

Hayatını kaybeden kadının satırla kafasını kesen öz kızı, annesinin kafasını su dolu tencereye atıp ocağın üzerine bıraktı.

Daha sonra bedenini banyoya kadar sürükleyip sol bacağını satırla kesti. Etlerini yüzüp bir poşete koydu.

KOMŞULARIN ŞÜPHESİYLE ORTAYA ÇIKTI

Sevilay Palabıyık'tan bir süredir haber alamayan eski eşi Sayit Sayın durumu polise bildirdi.

Komşularına da haber verince komşular eve gitti kapıyı çaldı. Evde bulunan Tuğçe Sayın kapıyı çalan komşulara annesinin tatile gittiğini söyledi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, evde Sevilay Palabıyık'ın başı vücudundan ayrılmış cesedi ile karşılaştı.

Adreste arama gerçekleştiren ekipleri, yaşlı kadının başını ise ocağın üzerindeki su dolu tencerenin içinde buldu. Vücudunun ise banyoda sol bacağı kesik halde bulundu.

GÖZALTINA ALINDI

Polis yaşanan olaya ilişkin geniş çaplı bir inceleme başlatırken, evde bulunan Tuğçe Sayın ise gözaltına alındı.

Sevilay Palabıyık'ın cansız bedeni otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Tuğçe Sayın'ın emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

4 YILDIR ŞİZOFREN İLACI KULLANIYORMUŞ

Edinilen bilgiye göre paramedik olan Tuğçe Sayın'ın 4 yıldır şizofren tanısı ile ilaç kullandığı, bu yüzden çalışmadığı belirtildi.

Genç kadının tedaviyi reddettiği, ilaçlarını da aksattığı ileri sürüldü.Son Güncelleme: 24.05.2021 18:56:07
ETİKETLERanne  kadın  katil  cinayet  vahşet