UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCUDAN İYİ HABER VAR!

Bir ay önce koronavirüse yakalanan ve solunum sıkıntısından dolayı yoğun bakımda tedavi gören Burak Sergen, normal odaya alındı.

ÜNLÜ OYUNCUDAN İYİ HABER VAR!

Burak Sergen, bir ay önce evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Koronavirüse yakalandığı tespit edilen oyuncu, yoğun bakıma alındıktan sonra entübe edildi.

Tedavisi yoğun bakımda devam eden oyuncu önceki gün normal odaya alındı. Sergen, nişanlısı Nihan Ünsal ile 37 gün sonra hastane odasında çektirdiği ilk fotoğrafını Hürriyet’le paylaştı.

SOLUNUM SIKINTISI ÇEKİYOR

Hürriyet'in haberine göre; Sağlık durumu hakkında da konuşan Sergen, “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey” dedi. Oyuncu, nişanlısı Nihan Ünsal’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da sözlerine ekledi: “Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum.” Nihan Ünsal ise “Durumu iyi ama COVID’in bıraktığı

 vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor” dedi.

VİDEO YÖNTEMİYLE DİZİYE DÖNECEK

 ‘Sadakatsiz’in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Burak Sergen, dizinin yeni bölümüne video ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak. Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren ünlü oyuncu senaryo gereği ailesiyle görüntülü konuşma yapacak.


Son Güncelleme: 19.05.2021 09:17:32
ETİKETLERburak sergen