UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BUKET AYDIN, EMİR SARIGÜL’Ü BOMBALADI!

Sibel Can ve Emir Sarıgül’ün Bodrum’da bir teknede görüntülenmesinin ardından Sarıgül’ün eski sevgilisi Buket Aydın’dan bomba açıklamalar geldi. Muhabirlerle yaptığı röportajında “Bu beyefendinin yanında başka kadınlar görebilirsiniz. Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler. O bu çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum” ifadelerini kullandı.

BUKET AYDIN, EMİR SARIGÜL’Ü BOMBALADI!

Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Sibel Can'la görüntülenen eski sevgilisi Emir Sarıgül'ü bombaladı. Buket Aydın'ın açıklamalarının ardından Emir Sarıgül cephesinin sessizliğini koruyup korumayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Buket Aydın Emir Sarıgül hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Yaz yeni başlıyor. Bu beyefendinin yanında başka kadınlar görebilirsiniz.

Her defasında benim de fotoğraflarım çıkarsa bu beni üzer. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim. Filistinli bebekler ölüyor. Ben utanç duyuyorum. Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler.

O bu çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum. Beni bu haberlerin içinden çekin.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 18.05.2021 19:23:13
ETİKETLERbuket aydın  emir sarıgül