UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞARKICI LARA DUDAKLARINI NEDEN KÜÇÜLTTÜĞÜNÜ AÇIKLADI

Yıllar önce çıkardığı “Adam gibi adam” “Katmer Katmer” şarkıları ile hafızalara kazınan şarkıcı Lara geçirdiği estetik ameliyatlarla sık sık gündeme geliyor. Ünlü şarkıcı son olarak dudak küçültme operasyonu olmuş ve dudağına 30 dikiş atılmıştı. Neden operasyon geçirdiğini UçanKuş TV ekranlarında açıkladı.

ŞARKICI LARA  DUDAKLARINI NEDEN KÜÇÜLTTÜĞÜNÜ AÇIKLADI

Şarkıcı Lara geçtiğimiz aylarda estetik operasyonla dudaklarını küçültmüştü. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla pişmanlığını dile getirip gözyaşları içinde “Sakın hiçbir yerinize bir şey yaptırmayın, bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum” demişti.

Ünlü şarkıcı hafta içi her akşam UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan “Canlı Masa” programına telefon bağlantısı ile katıldı. 

Yasemin Bozkurt’tun “Herkes dudaklarını büyütmeye çalışırken siz neden küçülttünüz?” sorusuna ise şu cevabı verdi: “Ben bir trafik kazası geçirdim geçen sene. Kazada dudağım yırtıldı. Ve insanların konuşurken dudaklarıma bakmalarını sevmiyordum. Ben hayatım boyunca abartılı yaşamadım. O yüzden hoşlanmıyordum. Operasyonu yapan doktora dedim ki ‘dudaklarımı küçültmek istiyorum’ O da küçülttü operasyon sonrası uyandığımda dudağımda 30 dikiş vardı. Sonra kendime dedim ki sabırla bekle, iyi olacaksın.”


HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Son Güncelleme: 11.05.2021 23:42:42
ETİKETLERLARA  DUDAK  ESTETİK  UÇANKUŞ TB