UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CEDİ OSMAN'DAN EBRU ŞAHİN'E 'ÇEŞME' SÜRPRİZİ!

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan oyuncu Ebru Şahin ile milli basketbolcu Cedi Osman'ın aşkı tam gaz devam ediyor. Çiftten Osman, sevgilisiyle daha fazla vakit geçirmek için kesenin ağzını açtı.

CEDİ OSMAN'DAN EBRU ŞAHİN'E 'ÇEŞME' SÜRPRİZİ!

Geçtiğimiz temmuz ayından bu yana birlikte olan NBA'de forma giyen basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin'in aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Takvim'in haberine göre; havaların ısınmasıyla tatil planı yapan çiftten yıldız basketbolcu şimdi de Ebru Şahin'le daha fazla vakit geçirmek için kesenin ağzını açtı.

26 yaşındaki Cedi Osman, güzel oyuncuyla aşkının da başladığı yer olan Çeşme'den ev kiraladı. Bu yıl pandemi nedeniyle kiraların tavan yaptığı Alaçatı'da havuzlu ve 4 odalı bir villayı sezonluk tutan basketbolcu, bunun için de 350 bin TL'yi peşin verdi.

Yaz aylarının büyük kısmını Ebru Şahin'le Alaçatı'da tatil yaparak geçirmeyi planlayan Cedi Osman'ın aşkına yaptığı bu hamlesi, "Cedi, sürpriziyle Şahin'i uçurdu" yorumları yaptırdı.

"İYİ Kİ DOĞDUN GÜNEŞ IŞIĞIM"

Öte yandan Şahin, nisan ayında 26 yaşına basan sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış ve yayınladığı kareye "Sen yanımdayken her şey kolay. İyi ki doğdun güneş ışığım" notunu düşmüştü.

CEDİ KAYITSIZ KALMADI

Cedi Osman da Ebru Şahin'in jestine kayıtsız kalmadı. Ünlü basketbolcu, sevgilisine 'Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Mutluluk sebebimsin. Seni çok seviyorum' diye yanıt vermişti.

"HER GÜN YENİ BİR ŞEY KEŞFEDİYORUZ"

Daha önce ALL dergisine verdiği röportajda Cedi Osman ile ilişkisi hakkında konuşan Ebru Şahin, "Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var. Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz" demişti.

Son Güncelleme: 9.05.2021 13:20:29
ETİKETLERcedi osman  ebru şahin