UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EDA ECE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!

Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma dizisinden ayrıldığı belli olmuştu. Bunun üzerine ayrılma sebebinin dizinin geçici yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ve oyuncu Eda Ece’nin işini yarıda bırakıp sohbet etmeleri üzerine Nesrin Cavadzade’nin “İşinizi bırakıp öyle sohbet etseydiniz” demesinin sette gerginliğe neden olduğu iddia edilmişti.

EDA ECE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!

Bu sebeple de Cavadzade ve yönetmen Yeşilyurt arasında tartışma çıktığı için Cavadzade diziden ayrılma kararı aldığı söylenmişti. Çıkan iddialar üzerine Eda Ece sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ece, konuyla ilgili; “Diğer oyuncuyla "sohbet" ettiği için bir diğer oyuncu kızıp seti terk ediyor ve haftalar önce düşünülmüş senaryo bir anda başka yazılmış çıkıyor, ünlü mizahçılardan Vedat Özdemiroğlu Yasak Ayva diye bir komedi bölüm özeti yazmıştı Uykusuz'da, yerlere yatmıştık adeta o yazmış:) bahsi geçen kimse bu kadar çocuk değildir. Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Gerginliğe gerek yoktur… Ben, Şevval, PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir. Bilgim ve ilgim yoktur. Bir suç değil, anlaşmazlıktan başka bir şey olmamıştır...” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 1.05.2021 08:49:41
ETİKETLEReda ece  sosyal medya  dizi