UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ROBBIE MADDISON İSTANBUL’DA!

Kendi tasarladığı özel motosikletiyle su üzerinde gidebilen dünyadaki tek isim olan Robbie Maddison Türkiye'de.

ROBBIE MADDISON İSTANBUL’DA!

Ekstrem sporlara katılan sporcuların bazı ilginç özellikleri oluyor. Bu tip sporculardan biri olan Robbie Maddison bir taraftan atlet, diğer taraftan performans sanatçısı olarak tanımlanabiliyor.

Kendi tasarladığı özel motosikletiyle su üzerinde gidebilen dünyadaki tek isim olan Robbie Maddison, Algida Big Bold’un reklam çekimleri ve bu yaz İstanbul’da gerçekleştireceği kıtalararası performansın keşif çalışmaları için Türkiye’ye geldi.

Sınırlarından kurtulup harekete geçmenin, korkusuzca hayallerinin peşinden gitmenin, altı çizilecek büyük hikayelere imza atmanın önemini vurgulayan Algida Big Bold için yaklaşık bir hafta boyunca İstanbul’da kalan Robbie Maddison Boğaz’ın farklı noktalarında keşif çalışmaları yaptı.

Yaz aylarında İstanbul’da gerçekleştireceği büyük gösteri için çalışmalarını hızla sürdüren Maddison; "Algida Big Bold ile yaptığım bu projeyle herkesi büyük yaşamaya, ‘’Ya Big Ya Hi璒 diyerek sınırlarından kurtulup özgürleşmeye ve yapabilecekleri konusunda cesaretle adım atmaya davet etmek istiyorum. Motivasyonum her zaman yapılmayanı yapmak, kurallar ile kendimi sınırlamadan özgürce potansiyelimi ortaya çıkarmak oldu. İnsanlar değişimden korkmamalı, kuralları yıkın, oyunu değiştirin ve hayatın tadını çıkarın. Altı çizilecek şeyler yapmanın keyfini yaşayın.’’ diyerek heyecanını paylaştı.

Özellikle motosiklet severlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz organizasyon aslında her yaştan insana hitap edebiliyor. Sınırları zorlayacak olan Maddison'ın gerçekleştireceği gösteriye ilginin büyük olması bekleniyor.

Son Güncelleme: 19.04.2021 17:28:33
ETİKETLERrobbie maddison  ekstrem  spor